Wpis z mikrobloga

Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykopie ale ostatnio to już się wytrzymać nie da. Wymyślacie sobie jakieś wymówki, że nie jesteście Hiszpanem z erazmusa, że nie jesteście jakimś gigachadem i jeszcze jakieś inne pierdoły. Prawda jest taka że jesteście przegrywami tylko z jednego powodu - waszego #!$%@?. To nie gigachad zabiera wam dziewczyny tylko wasze własne #!$%@?.

#!$%@? - inaczej nie da się tego nazwać. Mówicie że dziewczyny nie mają zainteresowań, a wy czym się możecie pochwalić? Oglądaniem magicala i innych patostreamów?

Strasznie mnie zaczyna irytować ten wylew przegrywu na wykopie. Z chęcią bym zapłacił za jakieś konto premium żeby nie musieć przebijać się przez tysiące wpisów typu "Dlaczego jestem taki samotny?", "Dziewczyny to suki bo lecą na chadów" itp tylko móc zobaczyć wpisy ludzi którzy pokazują jakieś fajne miejsca na wakacje czy ciekawostki ze świata.

Administracja przy rejestracji powinna wprowadzić jakiś test na przegryw i nie pozwalać zakładać konto przegrywom.

#gorzkiezale #zalesie #oswiadczenie
tusk - Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykop...

źródło: comment_PkOB1kBEIeEzltzubgkLxt9ccLU2vydQ.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@tusk: Mnie już te wpisy przerastają. Rysuje się w nich wizja tego, że absolutnie wszystkie kobiety:
- lecą tylko na pieniądze, samochody, piękną buzię, dochodową pracę itp.
- nawet przeciętna ma przynajmniej w jednym czasie 10 bolców, więc po co podbijać
- redpillowe dyrdymały
- nie mają zainteresowań tylko seriale

Rysuje się także bardzo smutna wizja tego, iż faceci, aby poznać jakąkolwiek dziewczynę:
- muszą być niesamowitymi wymiataczami
- zasada 80
  • Odpowiedz
@tusk: Gdyby administracja nie pozwalała zakładać kont przegwywom, to ilość uzytkowników zmniejszyłaby się o 80%, jak nie wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tusk: Oho kolejny ignorant niedouczony
Nie wie że przegryw jest dziedziczony,
Rodzisz się skałą - jako genów przenośnią
Czasem ze złota, a czasem łajna jakością
Środowisko też ważne, gdzie będziesz rzeźbiony
łajnem żeś u patusów - jesteś skończony,
za to złoto każde chce kuć na coś pięknego
skończysz źle tylko z wyboru własnego,
a z łajna nawet gdyby stworzyć sztukę,
Widzieć będą zawsze nic nie wartą kupę,
  • Odpowiedz
wy serio bierzecie temat gigachada na poważnie? Ja #!$%@?, normiki XDD


@4kroki: Wiem że to nie na poważnie ale to jest strasznie męczące. Mówię ogólnie o temacie przegrywu, co chwile jakieś nowe tagi i wzajemne lizanie się po fiutach kto jest większym przegrywem
  • Odpowiedz
@tusk: tag miał być zrzeszeniem ludzi mających problem z samotnością i brakiem umiejętności by sobie z tym radzić, a zamiast tego służy do wylewania pomyj na różowe bo te stuleje za długo przesiadują na Tinderach i innych gównach.
  • Odpowiedz
Strasznie mnie zaczyna irytować ten wylew przegrywu na wykopie. Z chęcią bym zapłacił za jakieś konto premium żeby nie musieć przebijać się przez tysiące wpisów typu "Dlaczego jestem taki samotny?", "Dziewczyny to suki bo lecą na chadów" itp tylko móc zobaczyć wpisy ludzi którzy pokazują jakieś fajne miejsca na wakacje czy ciekawostki ze świata.


@tusk: protip - jeśli wiesz co to tagi i czarnolisto to zamiast udawać światłego proroka zrób z
  • Odpowiedz
@tusk: Jak ja Cię rozumiem. Na początku uważałam za śmieszne te ich żale, w większości brałam je za zarzutki. Mam tu konto od miesiąca i już waham się czy nie zczarnolistować tagów i niektórych użytkowników, bo zaczynam mieć dość xD
  • Odpowiedz
@tusk: Jak ja Cię rozumiem. Na początku uważałam za śmieszne te ich żale, w większości brałam je za zarzutki. Mam tu konto od miesiąca i już waham się czy nie zczarnolistować tagów i niektórych użytkowników, bo zaczynam mieć dość xD
  • Odpowiedz