Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 837
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kogo dokładnie, z imienia i nazwiska wymieniaj, łącznie z cytatami, gdzie pojawia się pochwała agresji wobec gejów. Albo po prostu nie kłam, o ile jesteś jeszcze w stanie wyjść z tego nałogu.


@Paul_Proteus: Masz poszukaj sobie tych z tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/30190977/pamietam-jak-moj-chlopak-pierwszy-raz-wzial-mnie-z/

Wszystkie treści wymoderowane nadawały się spokojnie do prokuratury, a były tam nawet groźby kierowane w moją stronę.
  • Odpowiedz
@rysiupanda: Nienawidzę lewactwa i prawactwa. Sami się nakręcają tworzą miedzy sobą nienawiść i ciągle walczą, a później takie akcje jak tutaj z jednej i drugiej strony. Dobrze, że są też normalni ludzie.
  • Odpowiedz
@MonitoringMediow: Wystarczy nie #!$%@?ć i kraj staje się jak każdy inny. Takie mają zasady i gówno was to powinno obchodzić. Idź w izrealu spal torę albo gdzie indziej koran. Świadome sprzeciwianie się zasadom = selekcja naturalna.
  • Odpowiedz
  • 3
@rysiupanda
Parady muszą być bo mamy wolność słowa, ale #!$%@? mogliby trochę czasem też się zastanowić ludzie bioracy w nich udział czy szerzenie takiego wizerunku homoseksualisty na pewno przyczyni się do wzrostu akceptacji xD.
  • Odpowiedz
, mało tego gdyby odbyło sie w kraju referendum w tej sprawie to by przeszło.


@Jackal-SS: podejrzewam, ze gdyby odbyło sie referendum ws twojej twarzy, to też by przeszło, więc wiesz.
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: no ok. Ja widziałem takie układanie rąk przez "pogańskich panslawistów neonazistów" (nie pytaj bo sam nie rozumiem) więc to mogło mnie wprowadzić w błąd lub tamci też sobie zaadaptowali znak
  • Odpowiedz