Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 837
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od komentarzy pod tym wpisem można dostać raka.
Nikt nie ma prawa bić, szykanować czy znęcać się nad kimkolwiek. Nikt nad nikim.
I gówno kogo obchodzi kto z kim i dlaczego się spotyka- to związki dorosłych osób.

Obrzydliwy jest ten plemienny podział lewak/prawak,ale widzę inaczej się nie da,bo bez przynależności do jakiejkolwiek grupy nic nie znaczycie. Nie macie pomysłu na siebie i gadacie to co wódz stada gada.
Aż człowieka nerwy biorą.
  • Odpowiedz
@rysiupanda: Coz.. akcja rodzi reakcje. Lewica musi pamietać że jeśli bedzie probowala pchac za bardzo w lewo to za chwile bedzie mocno w prawo. Najlepiej zostac w spokojnym centrum. Gdyby nie wielka potrzeba parad i pokazywania swiatu jaki to homoseksualizm wspanialy - nigdy nie doszloby do takiej chorej sytuacji.
  • Odpowiedz
Post napisany celem tego, by osoby szkalujące parady równości pomyślały 2 razy, zanim opowiedzą się za państwowym działaniem przy banowaniu parad, bo to w przeciągu 4 lat doprowadzić może do polowań na ludzi, obozów i morderstw z rąk służb,


@rysiupanda: Tak, zdecydowanie niechęć do parad = chęć mordowania homoseksualistow

Co ciekawe znam homoseksualistow, ktorzy tych parad nie chca. Oni tez pewnie marzą o mordowaniu lgbt
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Jestem skłonna się założyć, że przynajmniej jakaś część z tych idiotów to krypto, bo taka bezpodstawna nienawiść nie jest normalna. Idę o jeszcze większy zakład, że spora część z nich swoje różowe namawia na anal, ale gejostwo to już fujka.
Zwierzęta nie ludzie, aż mi się w żołądku skręca, gdy czytam te komentarze.
  • Odpowiedz
Zawsze zastanawiało mnie chore zainteresowanie części środowisk konserwatywnych życiem seksualnym innych ludzi.


@demagog: Jeśli coś cię podnieca, to potrafisz poświęcić wiele energii i czasu, żeby zaspokoić swoje tłamszone pragnienia. Księdza oszukasz, współmałżonka oszukasz, sąsiadów, kolegów oszukasz ale neurobiologii nie oszukasz.
Tutaj to należałoby się zastanowić nad kremlinami, które stoją za tym projektem. Coś na rzeczy musi być. To tak jak w Stanach, czy instytucjach kościelnych (nota bene różnych wyznań) okazywało się, że ci co najwięcej krzyczeli i nawoływali do zakazywania, sami mieli liczne relacje homoseksualne.. a i nierzadko z tego ukrywania się, nerwicy wpadali w różne dewiacje.

Pierwszy z
kotelnica - > Zawsze zastanawiało mnie chore zainteresowanie części środowisk konserw...

źródło: comment_gAWhrd7p0PuhKkFGAkBwcsPRu1dSd9FI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nidor nawet nie to.
To w zdecydowanej większości są osoby zakompleksione,sfrustrowane,które w grupie mogą się poczuć silne i wyżyć się na kimś słabszym.
  • Odpowiedz
@LR300: Proszę cię. Większość homofobów strasznie powołuje się na to, że tyłek służy do załatwiania potrzeb, nie do ruchania, po czym sami usilnie namawiają swoje dziewczyny na anala, bo to takie fajne i kobieca dupa jest przecież wielofunkcyjna. Miałam takiego kolegę w klasie, który miał identyczne poglądy, a potem chwalił się (debil), że ze swoją dziewczyną tego próbowali. Jak mu przypomniałam o jego ostatnich słowach, to właściwie sam nie wiedział
  • Odpowiedz
  • 1
@KohamCie Ten obrazek idealnie podsumowuje osoby, które potrafią myśleć jedynie skrajnościami. Takie osoby są tak upośledzone, że nawet nie potrafią wyobrazić sobie umiarkowanych poglądów na pewne tematy, więc muszą tworzyć jakieś memy z przykładami tak absurdalnymi jak ich skrajne poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I dlatego nie mam takich przyjaciół ani znajomych, nie handluje z nimi, nie podaje reki ani sie nie witam i nie dopuszczam do moich dzieci i bliskich.


@Jackal-SS: Oj, zdziwiłbyś się. Ludzie mają na czole wypisaną orientację seksualną? Nie wiesz czy na co dzień nie rozmawiasz z osobą homo, ale póki nic o tym nie wiesz, to wszystko gra, nie? Jakbyś się dowiedział, to znajomy do śmietnika, bo to niesamowicie
  • Odpowiedz
@rysiupanda: wypisz wymaluj #!$%@? poglądy połowy wykopu. Każda jedna wzmianka o gejach i masz dokłądnie te samą argumentację. Zwłaszcza #!$%@? "ochrona rodziny" która najwidoczniej nie jest bezpieczna bez wyżywania sie na homoseksualistach.
No ale przynajmniej mamy kolejny przykład jak polska konserwoprawica czule wspomina ruskich i jakie wzorce jej bliskie
  • Odpowiedz