Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 837
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@rysiupanda: no nieźle ci to wychodzi, piszesz tak jakby na codzień miały miejsca egzekucje i mordowania pedałów i jeszcze państwo na to przyzwalało,

może jakiejś źródła dane ile takich przypadów i przykłady przyzwoleń państwa na zabójstwo?


idealnie sie nadajesz na dziennikarza jakiegoś tabloidu urabiającego poglądy społeczeństwa

@Haradrim: sprawa Igora Stachowiaka - przyzwolenie państwa na zabójstwo
  • Odpowiedz
Bzdury. Musiałbyś znieść prawa człowieka w Polsce żeby do czegoś takiego doprowadzić.


@chciwykrasnolud: Czy przypadkiem nie chcesz powiedzieć, że w Rosji nie obowiązują prawa człowieka? Po części masz trochę racji, nawet jeżeli taka ustawa zostałaby wprowadzona to poza tym, że od razu Unia Europejska by nas ukarała to na szczęście jesteśmy bardziej cywilizowanym krajem w porównaniu do takiej Rosji, rozpoczęłoby się od protestów dużej ilości osób niezadowolonych z tego stanu
  • Odpowiedz
Nikt nie interesuje sie tym co kto robi w łóżku tylko zakazali propagowania patologii seksualnych


@Jackal-SS: W Polsce p-------a i z------a są nielegalne, więc twoja prośba już od dawna jest spełniona

  • Odpowiedz
@rysiupanda: gniję że mokrym snem wykopków jest eksterminacja gejów, kiedy to oni de facto nie są żadnym zagrożeniem, ba, nawet zmniejszają populację mężczyzn z którymi hipotetyczna różowa mogłaby się związać, przez co więcej różowych dla wykopków
mam podejrzenia że to przez ich ból d--y, że wyglądają lepiej niż niektóre wykopki, bo geje dbają o siebie xD

  • Odpowiedz
@rysiupanda: moja koleżanka z Moskwy mówiła o swoim koledze geju, który był wniebowziety tolerancja e naszym kraju gdy wyjechał na studia do Polski i ze mógł zrobić normalny coming-out i nic mu się nie stało za to xD
  • Odpowiedz
@Jackal-SS: Boisz się, że od tej propagandy staniesz się gejem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykładowo: polscy neofaszyści mają swoje pochody, robią je regularnie i pomimo, że się z nimi nie zgadzam, to uważam, że mają prawo je organizować. Bo demokracja to rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości. Nie słyszałem, o rządach homoseksualistów zabijających heteryków. O rządach faszystów zabijających innych ludzi ze względu na kolor skóry, pochodzenie i poglądy słyszałem, mimo to, pochody tych drugich są legalne.

Tak czy inaczej, uważam, że najbardziej zaciekli w walce z paradami gejów oraz ich przedstawicielami mają problem ze swoją tożsamością seksualną. Pewny siebie hetertyk ma to gdzieś,
  • Odpowiedz