Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 837
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 259
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jackal-SS: Takim ludziom jak Ty to tylko życzę, aby w twoim życiu pojawił się syn/brat gej albo córka/siostra lesbijka. Zobaczymy jak wtedy będziecie śpiewać o dupach do srania i obrzydlistwach xD

Ale nie, wam to się nie stanie bo macie NORMALNE RODZINY XDD Kryptopedały, które myślą o tyłkach innych facetów i najwięcej mają o to bólu dupy bo ktoś coś sobie robi.
  • Odpowiedz
@Jackal-SS: Stanowisko nauki co do terapii konwersyjnej jest jednoznaczne, ona poprostu nie działa. Wyrządziłbyś krzywde swojemu wnukowi (bo ta terapia do najprzyjemniejszych nie należy) w imię swojej chorej nienawiści, nie popartej czymkolwiek? xD Wiem że to dla ciebie zabrzmi abstrakcyjnie (bo takie właśnie jest), ale próbowałeś kiedyś chociaż pomyśleć, żeby przestawić się na mężczyzn? Czy uważasz że hetero mężczyzna jest w stanie zmienić orientacje? xD (podpowiem ci że bi którzy
  • Odpowiedz
Aseksualne parady nie mają sensu, bo mamy dostęp do wszystkich praw w Polsce,


@Nidor: przeciez w paradach nie chodzi glownie o prawa - na zachodzie mimo praw dalej organizowane sa parady.
Od praw wazniejsze jest nastawienie spoleczenstwa, presja, dyskryminacja. A z tym niestety aseksualisci spotykaja sie czesto, o wiele czesciej niz homo
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen Pomimo wszytko uważam, że parady tylko to pogarszają. Ludziom odwala, gdy widzą odmienność. Nie jestem pewna czy w naszym kraju kiedykolwiek będzie na to przyzwolenie społeczne, jak w innych cywilizowanych i normalnych państwach. Boję się tego co będzie, gdy i o tym stanie się głośno. Już chyba wolę, żeby ludzie nadal byli nieświadomi, tylko dali nam spokój. Czasami mam wrażenie, że homo zostanie szybciej zaakceptowany niż as, bo on przynajmniej
  • Odpowiedz
Nie jestem pewna czy w naszym kraju kiedykolwiek będzie na to przyzwolenie społeczne, jak w innych cywilizowanych i normalnych państwach


@Nidor: hmm to raczej na zachodzie aseksualność jest mocno dyskryminowana przez społeczeństwo. A raczej po prostu uznawana za mocny odchył i w czasach konsumpcjonizmu i rozwiązłości seksualnej społeczeństwo patrzy na to jak na kalectwo. Wydaje mi sie z takiej Polsce jest chyba nawet lepiej pod tym względem, chociaż to takie
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen To nie moje zdanie, wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum dla lgbt, zarzucić temat asów i czytać. Według większości z nich to wynaturzenie, coś niesamowicie nienormalnego. Potrafią powiedzieć, że to trzeba leczyć. Ciężko uwierzyć, bo sama byłam w szoku, gdy po raz pierwszy zobaczyłam ten pokaz hipokryzji na własne oczy. Oczywiście nie wszyscy, jednak większość wykazuje się właśnie takim myśleniem. Czysta paranoja, bo sami walczą z takimi oskarżeniami, ale nie
  • Odpowiedz
@artpop: epatowanie to wciskanie mi do gardła swojej wersji normalności. Każdy ma inną. Ja nie oceniam twojej/ich dopóki nie wchodzi w moją strefę komfortu. Nic z tych rzeczy o których napisałeś mnie nie razi ani martwi. Ich sprawa co robią. Co do odniesienia do rozmnażania się to każda z metod opisanych przez ciebie, nie należy do naturalnych. Jest to swego rodzaju środek zaradczy niemocy w tym temacie. Mi chodzi o
  • Odpowiedz