Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg
  • 227
Trudno ci poważnie dyskutować, bo nie masz ku poważnej rozmowie dostatecznych zdolności intelektualnych, a nie z powodu tego tematu, bo wielu dużo mądrzejszych ludzi od ciebie i ode mnie potrafi jakoś na ten temat poważnie dyskutować.


@Lawrence_z_Arabii: przeczytałem i zobaczyłem mnóstwo takich "dyskusji". Nie zaobserwowałem żadnego argumentu za istnieniem boga. Jak znasz jakiś, jakikolwiek pierwszy z brzegu to zarzuć.
przeczytałem i zobaczyłem mnóstwo takich "dyskusji". Nie zaobserwowałem żadnego argumentu za istnieniem boga. Jak znasz jakiś, jakikolwiek pierwszy z brzegu to zarzuć.


@Kupojadek: Jakbyś nie widział, rozmawiamy o głupocie gimboateistów, a nie istnieniu boga.

Lepiej pokaż dowody na to, że gimboateiści na wypoku mają rozum i potrafią wydać z siebie coś więcej niż puste frazesy.
Ci którzy uważają że ludzie o innych poglądach to debile. Ty się do tego dokładasz i nawet jeśli masz rację pisząc o osobach które nie szanują katolików to nie zawyżasz poziomu. To dalej rzucanie się gównem jak małpy w zoo.


@witampanstwa: Aha, czyli ludzie, którzy nazywają debialmi większość Polaków są tacy sami jak ja, który nazywam debilami ludzi, którzy wierzą sobie nawzajem w zmyślone historyjki i wyzywają większość Polaków?

Jeszcze napisz,
@Lawrence_z_Arabii: W sumie trochę racji masz. Ale z drugiej strony oczekujesz mądrych, merytorycznych dyskusji na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a większość użytkowników jest przed maturą? Ludzie przychodzą tu się wyluzować, pobajtować, pośmiać się. A nie na grube, filozoficzne, głębokie rozmowy o fundamentach świata... Może paru użytkowników takich znajdziesz, ale nie oczekuj tego od wszystkich, zwłaszcza gdy są anonimowi i mają doła, bo facetka z przyry kazała im stać w kącie za
W sumie trochę racji masz. Ale z drugiej strony oczekujesz mądrych, merytorycznych dyskusji na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a większość użytkowników jest przed maturą?


@jan_zwyklak: A czemu mam nie oczekiwać? Przecież ci ludzie ciągle powtarzają jacy są mądrzy i inteligentni.

Jak sami przyznają, że są też głupi i wcale nie lepsi od innych, to nie będę od nich wymagał dowodów rozumu.

A nie na grube, filozoficzne, głębokie rozmowy o fundamentach świata...
A czemu mam nie oczekiwać? Przecież ci ludzie ciągle powtarzają jacy są mądrzy i inteligentni.

Jak sami przyznają, że są też głupi i wcale nie lepsi od innych, to nie będę od nich wymagał dowodów rozumu.

A nie na grube, filozoficzne, głębokie rozmowy o fundamentach świata...

Tyle, że piszą iż właśnie to robią.


@Lawrence_z_Arabii: Trolling is an art :P
mają go dokładnie tyle samo, co gimbokatole.


Zabawne, że gimboateiści uważają się jednak za mądrzejszych nie tylko od gimbokatoli, ale od każdego wierzącego.

Ty też nie prezentujesz sobą zbyt wysokiej kultury dyskusji, już w pierwszej odpowiedzi stwierdziłeś, że nie mam możliwości intelektualnych do prowadzenia dyskusji xD


@Kupojadek: To nie jest kwestia kultury, tylko faktów.

Ktoś kto ma zdolności intelektualne do prowadzenia poważnej dyskusji, może prowadzić ją na każdy temat, w którym
W sumie trochę racji masz. Ale z drugiej strony oczekujesz mądrych, merytorycznych dyskusji na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a większość użytkowników jest przed maturą? Ludzie przychodzą tu się wyluzować, pobajtować, pośmiać się. A nie na grube, filozoficzne, głębokie rozmowy o fundamentach świata... Może paru użytkowników takich znajdziesz, ale nie oczekuj tego od wszystkich, zwłaszcza gdy są anonimowi i mają doła, bo facetka z przyry kazała im stać w kącie za gadanie. Moim
Chodziło mi o to że swoim wpisem nakręcasz karuzelę jeszcze bardziej.


@witampanstwa: Ja kręcę karuzelą w odwrotnym kierunku, więc ją spowalniam.

Zaraz ktoś napisze o tobie


Może o mnie pisać, ale skoro będzie po kryjomu pisał gdzieś po kątach, zamiast przyjść tu i podjąć rzeczową dyskusję, to będzie oznaka niemocy intelektualnej.

cała dyskusja która w sumie mogłaby być ciekawa skończy się na udowadnianiu kto jest głupszy.
Ja np. nie mam możliwości intelektualnych potrzebnych do dyskutowania o silnikach rakietowych w najnowszych rakietach Muska, więc się na ten temat nie wypowiadam, a nie udaję, że nie chce mi się na ten temat dyskutować.


@Lawrence_z_Arabii: Rakiety tesli są bez sensu. Przecież wiadomo, że na wodór byłyby oszczędniejsze :P
Widzisz jakie to proste mój padawanie :P