Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #nintendo #smuteczek

Konsolke kupiłam razem z dwoma dodatkowymi joyami i gierka ARMS. Ekscytacja siegala zenitu, ale po ograniu kilku rundek szybko sie znudzilo. niby fajne, niby steruje sie cialem no ale... to gra na pol godziny jak znajomi wpadna. Zaraz po tym kupiłam Zelde i konsola rozbudzila moje emocje na nowo. Ta bajkowa grafika, to dopracowanie i smaczki. Jaralam sie kazda godzina gry. Potem wpadło Mario Odyssey i emocje podobne jak przy Zeldzie, w sumie dalej sobie czasem odpalam, zeby pobiegac bez sensu, a noz moze znajde jakis ksiezyc ;p
W miedzyczasie wpadly 2 dlc do Zeldy ktorych jeszcze nie skonczylam i czekaja na lepsze dni no i just dance 2018 z ogromna baza piosenek przez pierwszer 3 miechy. I ta gra podobnie jak ARMS byla dobra na imprezy, z tym ze zabawa trwala o wiele dluzej.

To byla koncowka 2017 i poczatek 2018, mamy maj, a jedyne co atrakcyjnego dla mnie doszlo to Kirby w masakrycznej cenie (slyszalam, ze bardzo krotkie) i Labo. Oczywiscie wczesniej X2 ale jakos nie przypadlo mi do gustu wizualnie, wiec nie kupowalam. Moze kiedys.

W kazdym razie oprocz Kirby i Labo (obydwa kierowane mocno do dzieci albo przynajmniej do rodzin z dziecmi) nic sensownego w 2018 nie wyszlo. Ciagle obiecuja, a moja konsolka lezy w pudelku i czeka na lepsze czasy.
No i teraz to nintendo online - 20$ za cloud backup, gierki starsze ode mnie i mozliwosc grania online xD
No sorry nintendo ale robisz to zle. Szkoda mi bardzo bo na start wyszlo kilka naprawde ciekawych tytulow a teraz konsola zostala bardzo zaniedbana. Sprobuje tego abonamentu na miesiac bo wszystkiemu trzeba dac szanse ale jestem prawie pewna ze nie bede chciala za takie uslugi placic
  • 36
Daj spokój, konsola ma lekko ponad rok i wyszły w tym czasie na nią najlepsze gry na rynku, podczas gdy na takim ps4 czy xboxie wyszły 1-2 gry AAA warte uwagi.


@Uncy: No tu Cie troche ponioslo :)
@MangoZjem: Lepiej. Ja np. mam WiiU i dla mnie jedyne platform sellery, które są względnie nowe na Switch to jest nowe Mario I Xenoblade 2.
Nintendo robi fenomenalne gry, ale idzie im to bardzo wolno (przeciwieństwo Electronic Arts). A póki co, 3rd party są bardzo nieufni co do nowej konsoli i wypuszczają raczej porty starych gier, jakieś Dark Souls, czy Doom, itp. Biblioteka gier na Switcha będzie sensowna dopiero za parę
@Uncy: Widzę albo byłeś w śpiączce przez ostatni rok, albo jesteś fanbaza nintendo z klapkami na oczach jak @goomba-pl

W ciągu ostatniego roku:

Sony - NieR Automata, Horizon Zero Dawn, Yakuza 6, Yakuza 0, The Evil Within 2, Resident Evil 7, Gravity Rush 2, Persona 5, God of War, Shadow of The Colossus, Monster Hunter World, Final Fantasy XV, Ni no Kuni II, juz pomijam nawet tasiemce jak Far Cry czy
@Uncy: Wymieniłem 13 gier. Czekam aż zagrasz w Horizon Zero Dawn, Yakuzę 6 oraz 0, Gravity Rush 2, Personę 5, God of War, Shadow of the Colossus na PC. Mógłbym doliczyć w sumie NieR Automatę, bo port na PC jest fatalny. Ale nawet nie licząc niej, to jest 7 tytułów. Od kiedy 7 < 6? Nie dość że fanboj, to jeszcze nie umie liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°
@iamtehwin lepiej porownywać jak dla mnie pierwsze lata istnienia konsol, było coś sensownego na ps4 kiedy wystartowało? Z tego co pamiętam to większość tytułów ekskluzywnych stanowiły remastery jak GoW3 i the Last of Us
@Avogadrus: Zgadzam się z Tobą, tytuły startowe Switch miał znacznie lepsze, ale w tej chwili to jest dramat, festiwal gier indie, zamiast świetnych tytułów co kilka miesięcy.

@Uncy: Najpierw piszesz że w przeciągu roku na Switcha wyszła masa najlepszych gier na rynku, a na inne konsole najwyżej 1-2 gry AAA warte uwagi. Obaliłem twoje* żenujące argumenty wskazując świetne tytuły na PS4. Nie masz już innej linii obrony od zmiany kontekstu
@Uncy: Ale przecież iamtehwin, ma racje. Na Switcha tylko nowa Zelda jest genialna, reszta tych ekskluzywów jest co najwyżej dobra. PS4 ma znacznie więcej wybitnych gier, i zapowiedziane są kolejne.
@MangoZjem: ja ciagle switcha męczę. Z zelda mam przerwę po 160h, po 60h mam także przerwę z StardewValley ( czekam na aktualizację nową by wrócić), Króliki przeszedłem, gra została mi do zmaksowania, na półce leży jeszcze xeno2 praktycznie nie ruszony. A teraz ogrywam darkest dungeon oraz tumblestone i puyo puyo tetris z żoną na multi. Konsola praktycznie codziennie chodzi. Za miesiąc do kolekcji dojdzie crash. Zaczynam łapać się na tym co