Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #nintendo #smuteczek

Konsolke kupiłam razem z dwoma dodatkowymi joyami i gierka ARMS. Ekscytacja siegala zenitu, ale po ograniu kilku rundek szybko sie znudzilo. niby fajne, niby steruje sie cialem no ale... to gra na pol godziny jak znajomi wpadna. Zaraz po tym kupiłam Zelde i konsola rozbudzila moje emocje na nowo. Ta bajkowa grafika, to dopracowanie i smaczki. Jaralam sie kazda godzina gry. Potem wpadło Mario Odyssey i emocje podobne jak przy Zeldzie, w sumie dalej sobie czasem odpalam, zeby pobiegac bez sensu, a noz moze znajde jakis ksiezyc ;p
W miedzyczasie wpadly 2 dlc do Zeldy ktorych jeszcze nie skonczylam i czekaja na lepsze dni no i just dance 2018 z ogromna baza piosenek przez pierwszer 3 miechy. I ta gra podobnie jak ARMS byla dobra na imprezy, z tym ze zabawa trwala o wiele dluzej.

To byla koncowka 2017 i poczatek 2018, mamy maj, a jedyne co atrakcyjnego dla mnie doszlo to Kirby w masakrycznej cenie (slyszalam, ze bardzo krotkie) i Labo. Oczywiscie wczesniej X2 ale jakos nie przypadlo mi do gustu wizualnie, wiec nie kupowalam. Moze kiedys.

W kazdym razie oprocz Kirby i Labo (obydwa kierowane mocno do dzieci albo przynajmniej do rodzin z dziecmi) nic sensownego w 2018 nie wyszlo. Ciagle obiecuja, a moja konsolka lezy w pudelku i czeka na lepsze czasy.
No i teraz to nintendo online - 20$ za cloud backup, gierki starsze ode mnie i mozliwosc grania online xD
No sorry nintendo ale robisz to zle. Szkoda mi bardzo bo na start wyszlo kilka naprawde ciekawych tytulow a teraz konsola zostala bardzo zaniedbana. Sprobuje tego abonamentu na miesiac bo wszystkiemu trzeba dac szanse ale jestem prawie pewna ze nie bede chciala za takie uslugi placic
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: Poza Odyssey, jedyne większe exclusivy to Arms i Splatoon 2 (którego pierwsza część ciągle jest grywalna na poprzedniej konsoli). Chyba za bardzo daliśmy się ponieść hypowi, a Nintendo odwali tutaj drugie Wii U.
Sprobuje tego abonamentu na miesiac bo wszystkiemu trzeba dac szanse ale jestem prawie pewna ze nie bede chciala za takie uslugi placic


@MangoZjem: od wrzesnia, wiec moze sie okazac ze do tego czasu juz nie bedziesz miala konsoli. Poza tym az chce sie zaspiew... naczy ten na zafalszowac "mam tak samo jak ty".
@Uncy: ma ponad rok i wyszly 3-4 wieksze tytuly. Mario, Zelda, X2 i eee Kirby? xD Smash Bros kiedy ma date premiery? i inne swietne tytuly?

od wrzesnia, moze sie okazac ze do tego czasu juz nie bedziesz miala konsoli


@PurpleHaze: dlaczego mam nie miec? ;P sprzedawac nie planuje ;p
@MangoZjem: śmieszne, że w trakcie zastojów wydawniczych albo dość słabych okienek, mogliby wypełnić je jakimiś grami z Wii/GC/N64, ale tego nie robią.

podczas gdy na takim ps4 czy xboxie wyszły 1-2 gry AAA warte uwagi.


@Uncy: nie no, błagam. Może dla Ciebie trafi się jedna lub dwie takowe gry, ale dla przeciętnego gracza wybór jest ogromny. Zwłaszcza na takim PS4.

Nie uważam, by zestawiać domowe konsole ze Switchem było słusznie,
W kazdym razie oprocz Kirby i Labo (obydwa kierowane mocno do dzieci albo przynajmniej do rodzin z dziecmi) nic sensownego w 2018 nie wyszlo. Ciagle obiecuja, a moja konsolka lezy w pudelku i czeka na lepsze czasy.


@MangoZjem: Polecam Bayonettę.
@MangoZjem: Sam pamiętam jak po premierze ps4 nie było w co grać xD
Trzeba pamiętać że Nintendo zawsze stało swoimi dziwnymi gierkami a multiplatformy omijały je praktycznie wszystkie. Nawet się z tym za specjalnie nie kryją. Ja póki co mam 5 gier na switcha, w tym tylko 1 ex, i to zelda więc taki half-ex. I kompletnie nie czuje tego braku gier. Nie chce oceniać, ale może zamiast czekać na exy
@Papasanbaba: u mnie switch i tak jest podpiety pod monitor 40" 4k wiec jak mam do wyboru granie w 4k a w FHD to wybieram to pierwsze ;P no i zeby jeszcze podkreslic wyzszosc kompa pod tym wzgledem gram na bezprzewodowym padzie od xboxa ;p jako handheld uzywam rzadko, zazwyczaj w podrozy no ale niewiele podrozuje :D
@MangoZjem: Też mam Switcha podpiętego pod monitor od kompa, i też grałem na PC padem od Xboxa. Jako handheld Switcha użyłem tylko raz poza domem, a tak to czasem do łóżka do biorę tylko. Głównie dok. Mimo to wole grać na konsolce nintendo, po to ją kupiłem - do gier. A ich ceny i tak są spoko standardowe.
Mimo to wole grać na konsolce nintendo,


@Papasanbaba: masz jakies hmm przewazajace argumenty? ;P znaczy rozumiem i szanuje Twoj wybor, mi moj komp oferuje po prostu wiecej mozliwosci. Poza tym granie na docku tez mnie troche frustruje bo mam rąbniete joycony (2-3 sieci wifi w zasiegu + bluetooth w jednym telefonie) i gubia polaczenie co nie irytuje jedynie w Just Dance xD chyba je rozkrece i wsadze gąbkę
@MangoZjem: Jest mi wygodniej, widocznie ja kupiłem sprzęt który mi odpowiada a ty już miałaś taki sprzęt i mimo to wybrałaś Switcha dla exów których póki co nie ma dużo, choć i tak więcej niż było u konkurencji w podobnym etapie rozwoju. Nie wiem czy jest sens wymieniać plusy, zawsze można wymienić tyle samo minusów.

Mam na Steam jakieś 150 gier, gier które nie są wcale darmówkami z bundli czy czym