Wpis z mikrobloga

@ruzowy_wonsz: Taka ciekawostka ekologiczna:

Wyrzucony niedopałek zatruwa około 1m sześciennego gleby, wyrzucony do jeziora (lub rzeki, stawu) aż 100m sześciennych wody. Niedopałek z filtrem rozkłada się przez około 2 lata, zaś bez filtra od 3 – 4 miesięcy.
  • Odpowiedz
Jak ktoś ci pod drzwiami nasra to zamiast zwrócić komuś uwagę zaczniesz to sprzątać tylko dlatego, że ci to przeszkadza? :D


@UberKatze: dawno nie widziałem tylu + przy tak durnym komentarzu masakra.

przepraszam, ale kto to ma posprzątać? wyjdziesz na ulice i będziesz krzyczał "przyznaj sie, który mi nasrał?!" czy zrobisz badania na dna, które nic ci nie dadzą, chyba, że ten ktoś kiedyś złamał lub złamie ciężko prawo?

a
  • Odpowiedz
@ruzowy_wonsz: Brak surowych kar za to jest niestety. Do tego społeczne przyzwolenie. Pełno petów nawet w górach i lasach, co jest dla mnie wręcz absurdalne...
Do tego możliwość kopcenia wszędzie. Niby coś tam zakazane, ale czy ktoś to respektuję? I czy ktoś wystawia za to mandaty?
Ludzie mogą legalnie smrodzić i truć innych ludzi na ulicach, a spróbuj się w tym samym miejscu napić piwa z kolegą, nie szkodząc nikomu...
  • Odpowiedz
@ruzowy_wonsz: Wprowadzić w Polsce kary po 10 000 zł za śmiecenie i zakaz gumy do żucia i będzie porządek jak w Singapurze. Ja nie rozumiem czemu władze są tak głupie i tego nie wprowadzą... Halo #polityka , macie jeszcze chociaż trochę w głowie czy już nic ?
  • Odpowiedz
zamiast robić fotę, trzeba było pozbierać i wyrzucić


@lysyzlasu: Jaka żeżuncja tego typu komentarze. Zamiast uświadamiać, ośmieszać i karcić - sprzątajmy po innych, w końcu my to plebs, a oni panicze z wielkich miast.
  • Odpowiedz