Wpis z mikrobloga

#jedzenie71 #wroclaw

Bloger z WPK zabrał się już nie za jedzenie, a za moralność wrocławskich szefów kuchni stalkując ich prywatne profile.
Jak powszechnie wiadomo rysowanie #!$%@?ów na pudełkach ma niesamowity wpływ na jakość serwowanych dań oraz oznacza zło i zgniliznę.
Czekam, aż pojawi się wpis rankingujący prywatne profile kucharzy, bo może się okazać, że więcej takiej patologii ()
Plus niestety, jako monopolista ze zwichniętą umiejętnością dyskusji zbanował kilka osób i ocenzurował masę komentarzy.
jukees - #jedzenie71 #wroclaw 

Bloger z WPK zabrał się już nie za jedzenie, a za m...

źródło: comment_jvTubOVZgedASbTYh4sX587GDJjYZGYK.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@W_P_K: człowieku, no i ? PISZESZ "Wasza teoria się nie sprawdza z usuwaniem komentarzy, skoro pod wczorajszym wpisem jest ich wiele." a potem sam przyznajesz "No i..." na tekst że usuwasz...
Zdecydujesz się czy nie ? Bo coś nie tak z jednolitą linią przekazu u Ciebie.

1. USUWAM NIEPRZYCHYLNE KOMENTARZE.
2. NIE USUWAM NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY
3. Sam nie wiem już
  • Odpowiedz
@W_P_K: Dobra przepraszam, że zacząłem dyskusję. Ewidentnie to troll. Więcej nie odpowiadam, bo poziom za niski. Pozdrowienia w chmury przesyłam.
  • Odpowiedz
@Ogau: Dla Was trollem jest każdy, kto zaczyna wyciągać, że gadacie jakieś powtarzane przez małą grupkę ludzi bzdury, a kiedy pytam o podanie przykładu co, gdzie i kiedy, to kończycie rozmowę. Baj.
  • Odpowiedz
te w mniemaniu blogera nieprzychylne i niewystarczająco kulturalne,
gdyby nie wyrugował tylu wczorajszych, to tam byłoby tego z 2 razy więcej, bardziej dosadnych (nie mylić z hejtem), pod pozorem zachowania poziomu poleciało mnóstwo wypowiedzi, gdzie ludzie może i ostro krytykowali ale wpis!
  • Odpowiedz
@W_P_K:
"Aha, kasuję wszystko jak leci, każdy jeden komentarz, dlatego ludzie w dalszym ciągu, mimo takiego piprzenia głupot, przychodzą chętnie powymieniać zdanie, bo wiedzą jednocześnie, że jeśli nie ma chamstwa, nie ma banów." - czym dla Ciebie jest chamstwo, bo to rzecz bardzo płynna.
  • Odpowiedz
@W_P_K: twoja ironia niestety w tym wpisie jest prawdą - mimo że się na nią siliłeś, to się odkryłeś.
Zostawiłeś kilka komentarzy dla przykładu "No Pani zobaczy...som", ale te które punktowały jeszcze bardziej - usunąłeś.

Dobra, dosraj mi że jestem z gimnazjum, ba, że dopiero do komunii przystępuję. To, że bucowaty przekaz od Ciebie płynie już jest w całym internecie.

Może dlatego jesteś taki popularny, bo nie od dziś wiadomo, że Polak Polakowi wrogiem, a dosrywanie sobie to już w ogóle najlepsza dyskusja. Jak i przy stole, tak i
  • Odpowiedz
Po co Wy dyskutujecie z grubasem? Równie dobrze możecie przedstawić swoje argumenty stolikowi albo ścianie. Chociaż nie, stolik i ściana Was nie zaatakują w tak durny sposób i nie zmarnują tyle czasu co grubas na odpowiadanie każdemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S.
Jestem równie gruby lub grubszy
  • Odpowiedz
@W_P_K kiedyś to tego bloga nawet dało się czytać, a teraz mam wrażenie, że jakoś się utrzymuje jedynie przez brak konkurencji. Warsztat językowy autora bardzo ubogi, z kulturą również na bakier.
  • Odpowiedz
@W_P_K: Dlatego dla mnie kryterium polecania komus lokalu jest to czy byłem zadowolony czy nie, a nie to czy ktos na zapleczu sobie narysował penisa albo zebrał ekipe geniuszy która robi sobie fotke leżąc pod pomnikiem. Jeszcze zeby na tej fotce było widac jakiś syf albo niedociągnięcia.
  • Odpowiedz
Podziwiam wszystkich, którzy tu próbują z nim dyskutować, przecież to gorzej niż z dzieckiem... Chociaż każdy mu w normalny sposób wytknie, że robi coś źle, to ten dalej będzie przy swoim i nigdy nie przyzna się do błędu. Do tego jeszcze ten atakujący sposób odpowiadania, wyjątkowo paskudny typ ( _)
  • Odpowiedz