Wpis z mikrobloga

@ShineLow: Jezus Maria dzwoni ktoś z obcego nr! Może gwałciciel? Może chce mnie okraść? Nie odbiorę ale napiszę SMS i zapytam czy będzie gwałcić, na pewno mi odpisze prawdę

Ja prdl co za logika, rozumiem że dzwonią ze spamem ale można odebrać i kulturalnie powiedzieć "#!$%@?" szczególnie gdy oczekuje się telefonu, jest aż taki strach przed telemarketerami? Tak boicie się że coś kupicie że nie odbieracie?
@inverter: sama kiedys nie odbieralam od nieznajomych ale to za czasow studiow, liceum gdzie nie obawialam sie, ze przegapie jakies wazne info. Potem balam sie telemarketerow, bo jestem dobrze wychowana i glupio mi bylo sie tak rozlaczac czy mowic nieuprzejmie xD ale jak zaczal sie wysyp spamu po zalozeniu DG to juz sie nie #!$%@? i jak slysze ze telemarketing to sie rozlaczam bez slowa. przyzwoitosc tez ma swoje granice
@wincm: zazwyczaj dzwonia w godzinach pracy, zanim Ci dadza dojsc do slowa to mijaja ze dwie min, przy biurku telefonow nie odbieram, wiec trzeba wyjsc na korytarz/do salki konferencyjnej no i dziennie mam takich telefonow kilka. wiekszosc wylapuje TrueCaller i wiem czego nie odbierac no ale nie wszystko niestety. Dzis jeden odrzucilam to doslownie po sekundzie zadzwonil kolejny numer ze zmieniona koncowka tylko. sorry ale nie mam na to czasu