Wpis z mikrobloga

Ktoś może wie, czy Grecy nadal wierzą w Zeusa i innych bogów Olimpu? Wydaje mi się że nie.
Kiedyś byli tak leniwi, że nie chciało im się wejść na tą górę i sprawdzić czy oni naprawdę tam są. Później chyba nikogo takiego tam nie znaleziono ;)

To samo z katolikami - mówiło się kiedyś, że Bóg jest w niebie. Ludzie zbudowali samoloty i okazało się, że w niebie są tylko chmury.

Więc niech ktoś mi logicznie wytłumaczy dlaczego katolicy nadal wierzą w Boga

#bekazkatoli
  • 50
@Krecior15: dlatego ze tłumacza to tym ze nie wiadomo gdzie jest niebo jak będziesz pytał dalej okaże się ze niebo fizycznie nie istnieje ludzie którzy tam trafia w zasadzie tez nie istnieją ogólnie ni #!$%@? nikt nie wie o co chodzi i nie ma to żadnego sensu ale katole łykają wszystko jak pelikany oczywiście

A poza tym w biblii są opisy jak dżizas leciał do nieba w górę
Ciekawe gdzie tak
Masz wierzyć w jakiegoś gościa w niebie bo powiedzieli ci tak twoi rodzice którym powiedzieli to ich rodzice itp. itd.?


@jaqubte: Otóż nie, nie masz, dlatego po wyfrunięciu spod skrzydeł rodziców masz prawo wierzyć w co ci się tylko podoba. Ja tam już za dzieciaka wykazywałem brak zainteresowania starszym panem z chmur i jakoś rodzice mnie z tego powodu nie zabili.

@Wextor:
Napisałem powyżej że:

przypadku bogów to kwestia wiary