Wpis z mikrobloga

Trochę kisnę z tego narzekania że facet jak się przeziębi to leży i umiera, itp. bo coraz częściej widzę prostą zależność:
facet jak się przeziębi to lezie do łóżka, leży, łyka tabletki i "umiera". dzięki temu po dwóch dniach jest całkiem zdrowy.
kobieta jak się przeziębi to udaje że wszystko spoko i lata jak #!$%@? przy okazji narzekając że choruje już od tygodnia i cisnąc beke z facetów którzy tak źle znoszą choroby xDDD
#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #heheszki #przemyslenia #oswiadczenie #byloaledobre
  • 30
@Lasiu: Albo są ludzie jak ja - kompletnie ignorują drobne choroby i zwyczajnie robią swoje bez narzekania bez marnowania czasu, co powoduje że jakoś mimo choroby czuję się zawsze dobrze.
@Lasiu ja widziałem to w ten sposób, że facet ma w dupie byle przeziębienie, a odchorowuje jak już jest 40 stopni gorączki. I oczywiscie choruje wieczorami, bo od 8 do 16 tyrać na prywaciarza trzeba
@daweo dokładnie, jeszcze liczą na poklask za to, że pół firmy się rozchoruje, część weźmie zwolnienie, a części spanie wydajność i będą zarażać dalej. XD Normalny człowiek by się popukał w głowę, a u nas chyba odznaki wzorowego kołchoźnika rozdają za takie akcje. Całe życie mi wszyscy mówili, że praca jest najważniejsza, ale coś mi się to nie widzi jakoś, bo można być dobrym pracownikiem i pracy na pierwszym miejscu nie stawiać.
@Lasiu: Jest teoria, że to pozostałość z czasów prehistorycznych. Facet z grypą ma opóźniony refleks i ogólna sprawność jest mocno osłabiona, stąd jest zwiększone ryzyko zgonu podczas polowania czy walki, więc natura zmusza go, żeby nie wychodził. Raz, że szybciej wyzdrowieje, dwa - nie zginie. Kobiecym obowiązkom grypa/przeziębienie nie przeszkadzają, więc nie muszą robić sobie wolnego podczas choroby.
Trochę kisnę z tego narzekania że facet jak się przeziębi to leży i umiera, itp. bo coraz częściej widzę prostą zależność:

facet jak się przeziębi to lezie do łóżka, leży, łyka tabletki i "umiera".

@Lasiu: mnie najbardziej irytuje temat tego "umierania" podczas choroby, bo gdyby mi ktoś nie wciskał tego na każdym kroku jak coś śmiesznego i łooo to bym nawet nie wiedział, bo zawsze jak jestem chory to po prostu
@Lasiu dokładnie tak jest xD dodatkowo zauważ, że najbardziej i najczęściej na pracę narzekają kobiety lamentując jak to one są wykorzystywane w pracy przez niewdzięcznych przełożonych, a taki niebieski jak mu coś nie pasuje to składa wypowiedzenie i szuka pracy gdzieś indziej xD
@Lasiu ja zazwyczaj biorę zwolnienie, gdy jestem przeziębiona i nigdy nie wychodzę gdy ma antybiotyk.

Ale widzę różnice między chorowaniem moim a niebieskiego.

Gdy jestem przeziębiona, to w swoim tempie ogarne porzadek, jakis prosty obiad, moze pranie wstawie, wypoczne.
Natomiast niebieski przy katarze jest obloznie chory i palcem gówna spod siebie by nie zepchnal bo taki chory ( ͡~ ͜ʖ ͡°) błagam podaj herbate, zrob kanapke, kiedy obiad,