Wpis z mikrobloga

Współtwórca współczesnej socjologii i politologii, jeden z najwybitniejszych filozofów XIX wieku. Żarliwy adwokat niepodległości Polski.

Przy okazji komuch, twórca podwalin pod najbardziej zbrodniczą ideologie świata


@Wstaw_tu_login: @Andreth: czy moglibyscie odwołać się do najbardziej kluczowego źródła, czyli prac Marxa? W przypadku dyskusji o Koranie czy Biblii można po prostu wskazać, który wers mówi konkretnie o nakazie #!$%@? żon albo zabijania niewiernych. Czy da się tak zdyskredytować albo zrehabilitować Marxa? Czy można
@OjciecMarek: Soso upodobał sobie pismo z okresu klęski powstania w Wiedniu. Kilkadziesiąt lat później Marks:

But we have not asserted that the ways to achieve that goal are everywhere the same.

You know that the institutions, mores, and traditions of various countries must be taken into consideration, and we do not deny that there are countries -- such as America, England, and if I were more familiar with your institutions, I
@sanglier: Zawsze, gdy widzę mordę tego człowieka, który stworzył podwaliny pod najbardziej zbrodniczy ustrój w dziejach współczesnych, to przypomina mi się pewien cytat z Ronalda Reagana: "Komunista to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. Antykomunista to ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina". Chyba każdy wykształcony albo chociaż przejawiający oznaki inteligencji człowiek gardzi komunizmem.
Pobierz
źródło: comment_DR2DocKblgmnOpoAAmRPF26PDi1cqBYS.jpg
@RomanMasakrator: Marks to śmieć, co słusznie wynika z jego słów, co lewicowe cucki próbują przykryć peanami nt. jego poglądów społecznych (nie będę temu zaprzeczał, bo socjologia mnie średnio interesuje). Natomiast Hitler akurat nie był dobrym wodzem ani strategiem wojskowym, gdyby tak było to Niemcy osiągnęliby znacznie więcej - był co najwyżej dobrym, zapalonym mówcą i populistą, którego poglądy trafiły na dobre podłoże. Nic poza tym.

@Andreth: ty to się chyba
@Andreth: zawsze mnie bawi jak ktoś uważa ze Marx jest winny zbrodni komunizmu XD Ciekawe czy ci sami ludzie uważają winnego Chrystusa za rzeź Hugenotów XD


@Klepajro: czy chrystus pisał o eksterminacji przeciwników? bo marx owszem.

problem z wami gimbomakxistami jest taki, że w życiu nei czytaliście tego co marx napisał. Jedyne co czytaliście to nagłówki artykułów z kolorowych gazetek, a od święta sam artykuł spłodzony przez jakiegoś nawiedzonego fanatyka