Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa: Liceum do tej pory śni mi się po nocach, zdecydowanie najgorszy okres w moim życiu.
Szczerze to wolałbym już być bezdomnym, niż przechodzić jeszcze raz przez system edukacji.

Nie dość, że miałem problemy z nauką, to na domiar złego byłem prześladowany przez rówieśników.
  • Odpowiedz
@Tommy__: ja nie tęsknię za szkołą, ale za tym, że miałem około 30-35h zajęć tygodniowo a nie 50h jak teraz w pracy :(
No i to, że nie musiałem myśleć o zakupach, gotowaniu i opłaceniu internetu
  • Odpowiedz
@Tommy__: Jakbym już miał wybierać gdzie wracać to tylko do podstawówki. Poza tym nie tęsknię za szkołą, lepiej jest w robocie. W szkole trzeba było tylko słuchać #!$%@? o bzdurach, #!$%@?ć sprawdziany i się jeszcze użerać z baranami czy to byli rówieśnicy czy nauczyciele. Nawet praca mnie tak nie męczy jak to ciągłe chodzenie do szkoły. Wracasz do domu i masz spokój bez gównianych prac domowych ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Tommy__ Tak samo jak nauczyciel od muzyki gnębił mnie i dał 2, a jako jeden z nielicznych grałem na instrumencie (gitara) a on w ogóle nie uczył na niczym grać, nawet te proste nuty nie potrafil wyjaśnić i ciągle #!$%@? o szopenach.

Szkoła to dno,dno, dno, które zabija kreatywność i przystwarza problemom psychicznym.

9 godzin z innymi ludzmi, jak mi brakowało takiego miejsca gdzie mógłbym sobie usiąść z dala od wszystkich
H.....s - @Tommy__ Tak samo jak nauczyciel od muzyki gnębił mnie i dał 2, a jako jede...
  • Odpowiedz
@Tommy__: wiele już zostało powiedziane, ale ja mam pracę która lubię, jednak tęsknię za tą beztroską, która była akurat w trakcie szkoły - z pracą przeważnie wiąże się samodzielność i wiele nowych obowiązków
  • Odpowiedz
jeny, ile tu siedzi outsiderow i innych kujonow. orka od 8-17? serio? xDDD mam przynajmniej nadzieje, ze bylo warto i dzis macie godne zarobki i prace. stresy? jakie tam stresy, laba do grudnia, potem do maja, a w ostatni miesiac naciaganie ocen i dawalo rade. :D no dobra, lekki stresik byl przy odpowiedzi albo na slowo ,,wyciagamy karteczki" xD

tesknie za znajomymi, za ta beztroska, za aktywnoscia fizyczna objawiajaca sie wfem czy
  • Odpowiedz