Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiedziałem, że teraz są matury xD Moja rada dla maturzystów: jeśli chcecie zostać inżynierami z krwi i kości to róbcie studia, a jak nie to je #!$%@?, albo zróbcie zaoczne. Cała informatyzacja i automatyzacja tak #!$%@?, że zawody typu księgowa, logistyk itd. zostaną zautomatyzowane w ciągu następnych 10lat. Ludzie po studiach zarabiają około 2500-4000netto. Ludzie bez studiów tyle samo xD Mój kolega dostał się na inżyniera budowy za 3000pln i mówi, że ludzie na budowie typu hakowy czy operator dźwiga zarobi nawet 8000pln xD Zapomnijcie o gówno kierunkach typu humanista czy gender studies xD Przyszłość należy do zawodów których nieda się z automatyzować, np. fryzjer, kucharz, budowlaniec itd. We wszystkim można być dobrym i kosić $$$$.

#matura #przemyslenia
  • 86
@Lorenzo_von_Matterhorn oczywiscie ze 20k na miesiac to nie jest zadne bogactwo. Zreszta nie raz na wykopie pisalem ze wg mnie klasa srednia zaczyna sie od budzetu 10k na gospodarstwo domowe za co wielokrotnie zbieralem minusy. Nie wiem czym ekscytuja sie ludzie na wsi bo cale swoje zycie spedzilem w Warszawie i opisujac rynek IT odwoluje sie do stawek tutejszych. Natomiast wyzej porownujesz handlowca do ludzi IT, owszem sa handlowcy zarabiajacy i po
@borjaki: ale cie boli to, że w it stuleje robią xD
Sporo koleżanek zrzucało na mnie komunikację z IT, bo miały dojść przegywu, spoko ja na tym źle nie wyszedłem xD
Hr miały trudności w wymyślaniu imprez dla IT, ale ogarnęły o co chodzi i później stulejki były zadowolone.
Imho jak tak ogarniam to prędzej w sprzedaży coś ogarniesz niż w IT, serio. Trudno w IT wybić się poza mrówkę, w
@Lorenzo_von_Matterhorn: żenada i tyle XD

Ale może się pochwalisz realną stawką w tym handlu, a nie jakieś tajemnice itd.

I powtarzam raz jeszcze w jakim dziadostwie musiałeś robić żeby #!$%@? był problem z imprezą, ewentualnie kiedy to #!$%@? było XD. U mnie oprócz stulejarskich gier planszowych ( raz w miesiącu ) :
- wyjścia na browar
- wyjścia do klubu
- wyjścia na #!$%@?
- wyjścia z klientem na #!$%@? xD