Wpis z mikrobloga

@Negatyf: nie powiedziałem ze jego wina typie xD powiedziałem, ze wina obojga, ale gdyby nie #!$%@?ł pod prąd z taka prędkością w takim miejscu nic by się nie stało ani jemu, ani przechodzącym. Poza tym ewidentnie nie miał prawa tam wyprzedzać, wjechałby na swój pas ze skrętu w lewo dla samochodów z naprzeciwka, poważnie będziesz usprawiedliwiał tak skrajny debilizm? Nieważne, czy byliby tam nieoczekiwani przechodnie czy nie, bo tak czy siak
@JajecznyKsieciu to że nie napisałeś wprost to nie znaczy, że nie piszesz w ogóle. według ciebie to jest wina motocyklisty, bo te #!$%@? weszły na środek 4 pasmowej jezdni, co za debil to robi? to, że motocyklista WYPRZEDZAŁ, nie jak ty jechał pod prąd. masz w ogóle prawo jazdy? jeśli tak to z twoją teorią nie wyprzdzaj nigdy auta bo będziesz jechać pod prąd. wina przechodniów to one wtargneły na ulice, same
@lurkingbat no i co z tego? XD zakonczenie sprawy by bylo takie, że wina by była po stronie tych co przechodzili w niedozwolonym miejscu. motocyklista bylby ukarany mandatem.

coś jeszcze? XD czy tylko widzisz tam motocykliste które wyprzedza, a ludzi przechodzących przez 4 pasmową drogę którzy na własne życzenie mogli zginąć już nie? XD

były by pasy była by wina motocyklisty, nie było, wina pieszych, tak ciężko to pojąć? XD
@Negatyf:
Wypadek spowodował motocyklista, a nie piesi. Jak Cię to boli to nie mój problem.
Siedzenie za kierownicą zobowiązuje.

coś jeszcze? XD czy tylko widzisz tam motocykliste które wyprzedza, a ludzi przechodzących przez 4 pasmową drogę którzy na własne życzenie mogli zginąć już nie? XD


Wszyscy zmotoryzowani uczestnicy ruchu zachowali ostrożność poza motozj*bem.
Jak widać, gdyby nie głupie zachowania motocyklisty to wszyscy wyszliby bez szwanku na zdrowiu i majątku.

A tak
@lurkingbat: czy do ciebie dociera, że tam nie było przejścia dla pieszych? XD

Motocyklista za to miał wszystkich uczestników ruchu w dupie i uważał, że cała jezdnia należy do niego i to on ma wszędzie pierszeństwo. Jak widać się mylił.


A piesi mieli w dupie wszystko i postanowili przejść przez środek skrzyżowania XD

Dla mnie dyskusja jest zakończona, szkoda z Tobą rozmawiać, skoro JEDYNY błąd widzisz w motocykliście. Przejdź przez środek
@Negatyf:
Może łatwiej będzie Ci zrozumieć kiedy w wyobraźni podmienisz pieszych na sarny.
1) Winne są sarny, czy nieprzepisowo jadący motocyklista?

A teraz wróćmy z powrotem do pieszych.
2) Jeśli motocyklista prowadziłby pojazd przepisowo to czy doszłoby do wypadku?

Poniżej odpowiedzi:

@lurkingbat sprowadzasz człowieka do sarny? człowiek powinien myśleć, po to ma rozum. tym osobom zabrakło wyobraźni i wspomnianegk rozumu. czy ty byś wszedł na drogę tak jak oni? możliwe, że by nie doszło. można sobie gdybać.

ludzie weszli na ŚRODKU SKRZYZOWANIA, KTÓRY MA 4 PASY, oni powinni odpowiadać za ewentualna śmierć bo od tego są pasy, żeby po nich przechodzić a nie na środku. motocykliście dać mandat, bo złamał przepisy, jazda pod
@Negatyf:
Tak, to też będzie jego wina. Od tego są przepisy, aby się do nich stosować, by ograniczyć liczbę wypadków. Motocyklista nie zastosował się i spowodował wypadek. Jakby jechał przed tirem to zobaczyłby pieszych i nie spowodowałby wypadku. To takie trudne do zrozumienia?

można sobie gdybać.


Ja nie gdybam, ja stwierdzam fakt. Wszyscy zmotoryzowani poza motocyklistą zachowali ostrożność i zastosowali się do przepisów. Zobaczyli niebezpieczeństwo w postaci pieszych i przyhamowali. Tylko