Wpis z mikrobloga

Miejsce akcji: Dom naszych rodziców do których zjechaliśmy się wszyscy na majówkę.

Siostry gówniaki nie chciały zjeść wczoraj obiadu, bo jak to stwierdzili: nie są głodni. No ok. Siora biegała za nimi, krzyki, płacze awantury. Obiad był na prawdę smaczny, ale dwóch chłopców w wieku przedszkolnym zwyczajnie zaprotestowało i ot tak i powiedzieli, że jeść nie będą. No spoko. Przynajmniej nie darli się jakby ich ze skóry obdzierano, tylko łkali pod nosem. Jedzenia nie tknęli.
Skończyłem jeść, wstałem, zaniosłem puste talerze do zmywarki, ich talerze też zabrałem im sprzed nosa, przykryłem każdy folią i schowałem do lodówki. Powiedziałem, że nie będzie za chwilę: mama zrób kanapki, tylko następny posiłek to kolacja i do niej zero żarcia. I teraz najlepsze: Wymyśliłem plan żeby dziś upiec pizze zamiast obiadu a dzieciakom dać odgrzewany obiad który schowałem do lodówki - tak w ramach nauczki.

Zgadnijcie kto dziś #!$%@?ł wczorajszy, odgrzewany obiad, a kto jadł pizze upieczoną specjalnie żeby dzieciakom skoczył gul? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#logikarozowychpaskow #madki trochę: #zonabijealewolnobiega
  • 221
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: ja Ci powiem, #!$%@? ich wszystkich powyżej, masz 100% racji, tylko szkoda że tak się uniosłeś bo wykopki Cię #!$%@?ły, ale rozumiem to. Każdy za klawiaturą jest najmądrzejszy. Mieliśmy wykopowych himalaistów to teraz mamy supernianie na mirko
  • Odpowiedz
  • 5
@tylkoocosspytam jak poziom żenady wzrosł, to jednak bait. Co by nie mówić o gówniakach, to jednak dzieciństwo ma się tylko jedno, i lepiej dać im trochę luzu.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Czemu? Ja się podniecałem fikcyjnym tematem, założonym przez kogoś w internecie? Szkoda że nie padły tu perły żeby dostać się hall of fame na wykopie ale cóż. Następnym razem się uda. Pelikany.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Traktować 5 i 4 latka jako istoty stabilne i myślące logicznie to jak jebnąć baranka o ścianę. To są zwierzęta które trzeba wychować, jak pitbulla. Nie podoba się żarcie to stawiasz miskę na lodówkę i zjesz jak zgłodniejesz. Tyle.

Teraz jestem pewna, ze to troll xdd
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Po części się z tobą zgodzę ale ograniczył bym się do zasady - gówniak nie chce jeść to niech nie je ale niech wie że następne jedzenie dostanie dopiero jak bedziecie coś wszyscy przygotowywali np nie zjadł obiadu to do kolacji nie je itp. Dla mnie to chore aby gonić za tak dużym dzieckiem z jedzneiem.
  • Odpowiedz