Wpis z mikrobloga

@vader05: handel. I o zgrozo logistyk powinien robić to co mi przewalają czasami, stąd podwójna frustracja bo gówno mnie to powinno obchodzić jak sobie w imporcie nie radzą.
@murdoc: Jestem najstarszy stażem w tym momencie prócz prezesostwa i jedyny w firmie który widział chyba każde stanowisko. A fakt że #!$%@?ą mi w święta ludzie którzy swojej pracy nie ogarniają o czymś świadczy.
@Gilley stary, kogo interesuje ile ty widziałeś :D zatrudnią kogoś z kategorią C, oprowadzą i tyle :D

Zawsze mam bekę z tego jak ktoś przecenia swoje umiejętności. Pracował raz dla mnie taki jeden, też opowiadał kocopoły, że bez niego to upadnie wszystko a tak w ogóle to by lepiej poprowadził. Po #!$%@? okazało sie, że w sumie wiele się nie zmieniło xD
@murdoc: Przecież piszę że handel a nie kierowca kolego.
I nie uważam że bezemnie upadnie, ale mam codziennie telefony od współpracowników bo są "nietechniczni".
Poza tym, pitolisz, choćby #!$%@? jak był człowiek zastąpiony to tym bardziej nie powinno się mu #!$%@?ć tematów jak ma wolne a później uważać że sprawa załatwiona.
@Gilley nie no ja tam się zgadzam, że Karyna pewnie kierowniczka JanuszPolu. W życiu by mi mi przyszło do głowy, żeby podwładnemu cokolwiek zlecać w święto / weekend / jego zaakaceptowany urlop.

Ale szanować to się trzeba w obie strony :P
@murdoc: Ja przed urlopem w tamtym roku, zrobiłem rozpiskę wszystkich bieżących tematów i poinformowałem klientów że mnie nie będzie.
Dodatkowo zrobiłem zestawienie "wtop" z dostawami które też mnie nie powinno obchodzić bo nie jestem za nie odpowiedzialny i przekazałem logistyce oraz przełożonemu który prawdopodobnie był by pierwszą linią kontaktu.
Generalnie czarne na białym od A do Z, a i tak potrafili #!$%@?ć jak nie oderałem prywatnego który w ogóle podał mój
@murdoc: IT panie to miejsce gdzie chętnie bym uciekł (w wolnym czasie pomagałem zdalnie znajomemu ogarnąć kilka rzeczy).
Dzięki mirasku, ale ja niestety południe polski, i niekomfortowe ustawienie na mapie.