Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu https://www.wykop.pl/wpis/31682337/najgorsze-co-mozna-zrobic-dziecku-to-wpoic-mu-stra/ czy macie rodzicom za złe jak was wychowali? Zapraszam do wypełnienia ankiety . #przegryw #stulejacontent

Jaki masz stosunek do rodziców/rodzica, że wychowali (wychował) taką pizdę?

  • Nie wychowali (wychował) mnie na pizdę. 17.3% (19)
  • Wychowali na pizdę świadomie - wybaczone. 2.7% (3)
  • Wychowali na pizdę nieświadomie - wybaczone. 26.4% (29)
  • Wychowali na pizdę świadomie - niewybaczone. 10.9% (12)
  • Wychowali na pizdę nieświadomie - niewybaczone. 29.1% (32)
  • Nie ma żadnej winy rodzica, że jestem pizdą. 13.6% (15)

Oddanych głosów: 110

  • 16
@Mirkoszczur: nienawidzę religii chrześcijańskiej bo ciągle wpajali mi "nadstawiaj drugi policzek" przez co ciągle dostawałem po mordzie. Jak dorosłem zacząłem trenować wszystkie sztuki walki jakie się da i zostałem prawdziwym #!$%@?. A na pytanie o religię krzyczę prosto w twarz: boga nie ma. (ew. udaję satanistę, takiego złego palącego koty, żeby wkurzyć katoli)
@PitFighter: gościu miliony razy, przecierz pisze, że trenuje wszystkie sztuki walki jakie się da. ja mam tak zryty beret na tym punkcie, że jestem gotów iść na sparing z każdym nawet większym odemnie, najwyżej dostanę #!$%@? (morda nie szklanka) jedynie jak byłem mały to dostawałem bo rodzice w imię religii powtarzali "nie reaguj" "ignoruj" "nadstaw drugi policzek"
@kumori: odbanujcie mnie ciule mam tylko jedno konto pozostale mi zbanowali za trolowanie ale juz nie troluje. korzystam tylko z tego konta.
serio trenuje sw moge to udowodnic wklejajac zdjecie z moim sprzetem, chociaz nie wiem po co mam cos komus udowadniac.
nigdy nie udzielam sie pod tagami mma itp nie pisze w internecie o sw bo to nie ma sensu, to sie trenuje w sekcji a nie pisze o tym.