Wpis z mikrobloga

@obcx nie jest tam tak źle, oczywiście jak to w Polsce co jakiś czas zobaczysz tam jakiegoś żulika w nocy, ale są niegroźni i zajmują się swoimy sprawami. Napewno nie jest tam tak źle jak np w tych miejskich legendach o pradze płn :)
  • Odpowiedz
@obcx: a tak powaznie to zobacz jak bedzie szla trasa od wiatracznej w kierunku targówka/bialoleki. Bo ci deweloperzy mowia ze "nie wiadomo jak bedzie szla" itd. do tego tam jest stacja energetyczna wiec jezeli chcesz mieszkac obok transformatorów i silnego pola magnetycznego oraz linii kolejowej za plecami to spoko....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozaqwawa: to jest niestety cena dobrej lokalizacji jeśli chodzi o transport, do centrum z wiatraka to 18 min. Ale masz rację, mieszkanie przy ruchliwej ulicy i linii trakcyjnej daję o sobię znać.
  • Odpowiedz
@obcx: Moim zdaniem Grochów to dobry temat obecnie, można znaleźć fajne mieszkania w niekosmicznych cenach. Są tramwaje, autobusy, patrząc bardziej długoterminowo to i metro kiedyś może dociągną. Oferta sklepowa bardzo dobra, blisko Wiatrak, Ostrobramska z Promenadą i Decathlonem od niedawna, Auchan niedaleko. Stare osiedla więc jest cała infrastruktura typu przedszkola, lekarze itp. Ale ta konkretna lokalizacja o której piszesz... nie wiem czy taka spoko.
  • Odpowiedz
@Piotrek00: co według Ciebie nie tak z tą lokalizacją? Widziałem, że do centrum miałbym niecałe 30min z dojściem do przystanku. Tam się buduje nowe osiedle 'mała praga', podobno ma być zamknięte i generalnie największy plus, że nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@obcx: No według mnie dużym plusem Grochowa są jednak tramwaje, mniejsza zabudowa - kamieniczna itp. Z tego osiedla jest jednak kawałek do tramwajów. Niby wszędzie blisko, ale z drugiej strony to uzależniasz się tylko od autobusu, a to zawsze jakieś ryzyko zmian, korków itp. Poza tym z jednej strony tory, a z drugiej planowana duża droga (http://www.siskom.waw.pl/mapy/obw-sr/obwodnica-pragi-etap-I-w1-3.JPG). Z drugiej strony Przeworskiej co Mała Praga jest juz kolejne duże osiedle planowane.
  • Odpowiedz