Wpis z mikrobloga

Mało rzeczy na wykopie śmieszy mnie bardziej niż te opluwające Polskę wpisy neuropków. Zabawne tym bardziej, że przecież oni również są Polakami, Słowianami i poniżając te grupy poniżają znacznie bardziej samych siebie.

Swoją drogą fragment o słowiańskiej dziczy przypomina mi słowa pewnego austriackiego malarza( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #antyneuropa #polityka
Pobierz RYSZKRE8888 - Mało rzeczy na wykopie śmieszy mnie bardziej niż te opluwające Polskę w...
źródło: comment_KTY45ATe8VWNESwSYJvK7qnVQQUcT5av.jpg
  • 38
Żeby być Polakiem trzeba się czuć Polakiem.


@Cantrustme: a jeśli mi generalnie zwisa miejsce gdzie moja matka mnie urodziła ale jest to Polska, i rodzice i dziadkowie i dalsi przodkowie tez są Polakami urodzonymi tutaj to kim jestem?
@RYSZKRE8888: oni właściwie chwilami mogą mieć rację, kiedy świadomie odseparowują się od narodu polskiego. Michalkiewicz już wynalazł stosowne określenie na ludzi tego pokroju - "polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza", częściowo ludzie aspirujący do niej. Ewentualnie można ich uznać za żywioł etniczny, czyli stadium w jakim znajdowali się mieszkańcy Polski przed scaleniem ziem i chrystianizacją kraju.