Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój niebieski pasek klnie na potęgę. Przykład: wjeżdżamy na parking, ja prowadzę, a on:
- no ja #!$%@?, ten niebieski (że samochód) powinien dostać taki #!$%@? za to parkowanie, żeby się nauczył
- wyrażaj się - wiem, do dupy "upomnienie". Moim zdaniem nie warto tak klnąć, bo ktoś zaparkował o pół metra bliżej niż dalej. Nie zajmował dwóch miejsc. Po prostu miał przód wysunięty, jak się później okazało z tyłu miał przyczepę. Niebieski dalej z oburzeniem mówił, że jak ma się nie wkurzać skoro ktoś tak parkuje... No z kilkoma korektami i na zaparkowałam ( ͡º ͜ʖ͡º) żałuję że mu wtedy nie powiedziałam tego, co teraz tutaj napisałam, no ale za późno. Sama się stresuję jak on rzuca taką wiązanką. Jestem empatyczna ( ͡° ʖ̯ ͡°) wracając do głównego tematu... Jak kilka razy zwracałam mu uwagę żeby trochę się ogarnął z językiem, to zazwyczaj się oburza albo twierdzi, że czasem nie ma lepszych, dosadniejszych słów niż przekleństwa. Już jestem powoli na etapie akceptacji... Teraz to się we mnie rodzi :) czy może warto spróbować coś mu powiedzieć? Albo może nie powinnam się #!$%@?ć w jego słownictwo? ( ͡º ͜ʖ͡º) #jezykpolski #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
Czasem aż mi uszy więdną.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

Co robić?

  • Zostaw go w spokoju, niech mówi jak chce 13.0% (9)
  • Daj mu wykład o bogactwie języka polskiego 76.8% (53)
  • Raczej nie masz prawa mu mówić, jak ma mówić :) 10.1% (7)

Oddanych głosów: 69

  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: to zalezy wg mnie jaki typ #!$%@? to jest. czy to takie sympatyczne przeklinanie, ktos jest zwyczajnie prostakiem, jak na przyklad ja sam i bluzgi dodaja troche ekspresji, czy moze jest to #!$%@? polaczone z autentyczna zloscia i nakrecaniem sie...jesli to drugie, to masz #!$%@? #!$%@?, bo gosc nie dosc ze jest cholerykiem, to jeszcze chamem xD na ten przyklad, ja tez pewnie powiedzialbym 'no #!$%@?, chyba goscia #!$%@? z