Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski jak dziewczyna stwierdziła, że zrobimy sobie przerwę i nw czy mi wybaczy, ale nie wyklucza, że do siebie wrócimy, a teraz od dwóch tygodni mi odpisuje jednym słowem i jest niemiła w rozmowach, to powinno się to zakończyć, czy kobiety tak mają? 8 miesięczny związek, bardzo prawdopodobne, że sama zerwie jutro, ale jeśli tego nie zrobi, to nw, czy chcę to ciągnąć, kocham ją, ale jest to dla mnie destrukcyjne obecnie
  • 26
  • Odpowiedz
@mewten Nie wiem, co ona ma do wybaczenia, o co jej chodzi. Jeśli coś poważnego się stało, to będzie niemiła. Najlepiej porozmawiać szczerze jak to widzi dalej.
  • Odpowiedz
@mewten: co to znaczy "przerwa" chłopie, baba się na chwilę odkocha i potem znowu zakocha?

nie wyklucza, że do siebie wrócimy

chłopie jeśli coś takiego z jej strony wyszło na trzeźwo i nie w momencie silnych emocji tylko normalnie racjonalnie tak powiedziała to już jest tak #!$%@? sytuacja, że lepiej zajmij się kolejną tylko postaraj się zrobić tak żebyś się jej bardziej podobał niż tej obecnej
  • Odpowiedz
@mewten Przyznam szczerze, że też bym była nieszczęśliwa, gdyby niebieski się opił i poszedł spać, a ja bym została sama na imprezie u jego znajomych. Ale nie znam całej waszej sytuacji, pełnego kontekstu, to nie oceniam. Zależy czy Twoja dziewczyna ma "alergię" na mężczyzn, którzy lubią porządnie poimprezować, czy może nie ma to dla niej znaczenia, bo sama też lubi. Jeśli to pierwsza taka sytuacja, to trzebaby o tym porozmawiać czego oczekujecie
  • Odpowiedz
@mewten: pierwsze primo, guj ci w gupe za nw.

Dwa,znalazła pretekst i knuje z równie mądrymi koleżankami.
Postaw, #!$%@?, sprawę jasno, że albo jesteście razem,albo nie.
Rozumiem, że ile jeszcze dasz się gnębić? Miesiąc? A może kara wynosi pół roku.

Zadzwoń i przedstaw sprawę mówiąc czego oczekujesz i #!$%@?.
  • Odpowiedz
jak dziewczyna stwierdziła, że zrobimy sobie przerwę


@mewten: jak moja była zaproponowała "przerwę", a ja odpowiedziałem "ok", to wpadła w histerię i tak zakończył się ten związek xD

W Twoim przypadku - olej ten kontakt, jak będzie chciała, to sama się odezwie. Chciała przestrzeni i wyszaleć się z obcymi chłopami, a Ty jej trujesz dupę jakimiś wiadomościami.
  • Odpowiedz