Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 lata razem i brak seksu. Za każdym razem jak poruszam ten temat to jestem oskarżany o to, że naciskam, a ona nie jest jeszcze gotowa i kończy się to zawsze jej płaczem. Jak mówię, że jak się boi ciąży, to może pójdzie najpierw do ginekologa, to mówi, żebym sam szedł. Można być w związku z dziewczyną i można być dalej przegrywem? Można.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 30
  • Odpowiedz
@Czeggu: No cóż, można być w związku przez dwa lata i nie uprawiać seksu. Jeśli ma się te 16 czy 17 lat. Ja wiem, powszechna opinia jest taka, że 14 letnie dzieciaki już są aktywne seksualnie, ale myślę, że pozostaje sporo jednostek, które nie są gotowe psychicznie. A budowanie bliskości czy intymności w nastoletnim związku może wyglądać trochę inaczej i też działa.
Za młodym wiekiem, przynajmniej dziewczyny przemawia choćby fakt, że
  • Odpowiedz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania obstawiam że OP ma lat naście (tak brzmi to bóldupienie), w przypadku wpadki nie będzie w stanie utrzymać rodziny i pobiegnie z płaczem do mamy a wy się dziwicie że dziewczyna nie chce z nim do łóżka iść ( )
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli macie więcej niż 20 lat, a motywacja strachem o ciążę nie ma wyraźnej przyczyny, to obstawiam trzy wyjścia:

- Dziewczyna ma zaburzenia psychiczne (np. nerwica natręctw)
- Jesteś bankomatem
- Jesteś dla niej nieatrakcyjny
  • Odpowiedz
OP: @Pisq mam 25 lat, moja dziewczyna 22. Ja jestem już po studiach i pracuje, ona nadal studiuję, wiem, że ciąża może komplikować wiele spraw, na przykład jej studia. Dlatego proponowałem jej wizytę u ginekologa, żeby przypisał jej tabletki, jako dodatkową antykoncepcję oprócz prezerwatyw. Mój ból dupy spowodowany jest tym, że nie ma żadnych argumentów, nie ma żadnego w zasadzie powodu, żeby iść do ginekologa, romantyczne miejsce można zorganizować, zresztą w
  • Odpowiedz
AnonimowaStara: Szczerze ja z swoim różowym jestem od 5 lat i dopiero ostatnio poszliśmy do łóżka. Jesteś jej pierwszym partnerem ? Jeśli tak to jak najbardziej normalne, że się boi. Daj jej czas nie marudź tylko postaraj się ją lekko nakręcać w końcu sama wskoczy Ci do łóżka.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz