Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 lata razem i brak seksu. Za każdym razem jak poruszam ten temat to jestem oskarżany o to, że naciskam, a ona nie jest jeszcze gotowa i kończy się to zawsze jej płaczem. Jak mówię, że jak się boi ciąży, to może pójdzie najpierw do ginekologa, to mówi, żebym sam szedł. Można być w związku z dziewczyną i można być dalej przegrywem? Można.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania widać nie jesteś tym "jedynym" ¯_(ツ)_/¯ ja tam jakoś specjalnie się jej nie dziwię. Sama dziewictwo straciłam w wieku lat 24, dopiero jak znalazłam odpowiedniego faceta (to było 6lat temu a facet to mój mąż aktualnie). Wcześniej nie chciałam bo opcja współżycia z poprzednimi chłopakami nie mieściła mi się w głowie czyli takie "nie jestem jeszcze gotowa" a w tłumaczeniu na ludzkie, nie byli to mężczyźni z którymi chciałabym spędzić
  • Odpowiedz
@Pisq:

nie byli to mężczyźni z którymi chciałabym spędzić reszty życia więc analogicznie nie chciałam z nimi iść do łóżka

To skoro o tym wiedziałaś dlaczego byłaś z nimi w związku?
  • Odpowiedz
OP: @Pisq idiotyczny argument, dlatego mam do niej żal, o brak seksu, bliskości i intymności, bo jestem zaangażowany w ten związek i gdyby nie ta sytuacja myślałbym o tym, żeby z nią spędzić resztę życia. Poczekam do rocznicy, którą mamy za dwa miesiące, zabiorę ją pewnie na weekend do spa, jeżeli nic się wtedy tam nie wydarzy, to zostaje mi jedno wyjście.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz
OP: Jeżeli chodzi o s--s to jest tylko jego namiastka, do niej mogę się dobrać jeżeli chodzi o petting oraz oral z mojej strony. Ona nic w zasadzie nie daje i chodzę w-------y, a jak jej to wypominam, to jest od razu rozmowa, że się brzydzi i że nie jest gotowa...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

jeżeli chodzi o petting oraz oral z mojej strony. Ona nic w zasadzie nie daje i chodzę w-------y, a jak jej to wypominam, to jest od razu rozmowa, że się brzydzi i że nie jest gotowa...

xD.
Powiem ci coś, gdyby faktycznie była mocno w ciebie wkręcona to robiłaby ciekawsze rzeczy niż oral. Tutaj nawet tego brak.
To nie jest związek, zapewniasz jej jak mniemam wszystko a
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o s--s to jest tylko jego namiastka, do niej mogę się dobrać jeżeli chodzi o petting oraz oral z mojej strony. Ona nic w zasadzie nie daje i chodzę w-------y, a jak jej to wypominam, to jest od razu rozmowa, że się brzydzi i że nie jest gotowa...


@AnonimoweMirkoWyznania: dam Ci jedną radę. Jeśli mówi, że nie jest gotowa, to przestań ją także zadowalać. Żadnego dotykania, głaskania czy
  • Odpowiedz