Wpis z mikrobloga

@lajsta77: no, ale czasem tak bywa, też miałem taką kolezanke, nie, że taki wieloryb ale taka troche opuchła może ale cycki mialy srogie, i potem zaczela chodziuc na silke fitnes czy ccos takiego schudla i cycki to juz zupełnie inna liga. Truda decyzja przed tą kobiet.
  • Odpowiedz
Truda decyzja przed tą kobiet.


@LBR_123: Proszę cię. Wybrać zgrabne i ładne ciało za cenę mniejszych piersi, to tak, jakby w ogóle nie zapłacić. Może mam inne podejście, bo jeszcze kilkanaście kg wcześniej tak czy inaczej byłam płaska xD więc żadna różnica dla mnie, ale szczycenie się dużymi piersiami, gdy jest się grubym wzajemnie się wyklucza :D
  • Odpowiedz
@Nidor: no dobra, ale ona nie miała 120kg, tylko taki pączek lekki dla mnie to jest w graniach zaakceptowania, a takie duze cycki to fajnie chyba, chociaz nie wiem bo zawsze mialem szczescire do malych
  • Odpowiedz
  • 23
@efceka ale procentowy udział tkanki gruczolowej i tluszczowej jest rozny i nawet szczupla laska moze miec tluszczowe niefajne cycki. Wiec to ze laska jest gruba nie zawsze musi determinowac rodzaj ucyckowienia. Mialam mega gruba kolezanke w szkole, ze 150kg, ktora cycki miala takie jakby kto na deske naplul, ale poniewaz lubiła duze dekolty to widac bylo ze sa jedrne, a nie tluste lejace. Za to niejedna szczupla miala wiotkie cycki, ktore
  • Odpowiedz
@nicari: Przy

Mialam mega gruba kolezanke w szkole, ze 150kg, ktora cycki miala takie jakby kto na deske naplul, ale poniewaz lubiła duze dekolty to widac bylo ze sa jedrne, a nie tluste lejace.


Smutłem, ale
  • Odpowiedz
@lajsta77: Genetyka. Czasem trudno, a wrecz niemozliwe by z nia wygrac. Tak jak duzy ladny benis, tak samo piersi to wilcza czesc genow. Ile to chudych kobiet ma duze jedrne piersi bez pomocy skalpela i cwiczen.
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka taki jego gust. Może nie jest subtelny, ale ma prawo wypowiedzieć się co go odpycha, a co pociąga.

A że penisy są odrażające to każdy facet wie. Nauczyliśmy się z tym żyć, nie przeszkadza nam to.
  • Odpowiedz