Wpis z mikrobloga

@runnerrunner: 72kg powinno być ok, zeby mieć dobry zapas prędkości i ciągle być silnym. Pytanie tylko czy chcesz tak wyglądać? Mnie na dobre od biegania odwiodło to że nie chcialem wygladać jak patyk, a mialem 73kg przy 180cm.
@MirkobIog: chcę. nawet śmiać mi się z tego chce jak inni na mnie patrzą. Wiem że po prostu zazdroszczą bo potrafię się zmobilizować i ruszyć dupę. Biegam 6*w tygodniu. Zależy mi na tym bo się mocno wkręciłem.
@runnerrunner: ja zawsze uważałem, że trzeba znać umiar, dla mnie biegacze nie wyglądają zdrowo. A osoba ważąca 100 kg przy 184 cm, może wyglądać zarówno zajebiśćie i tragicznie wszystko zależy od ciebie. A 72kg? No cóż, skóra, kości i na tym trochę mięsni.
@runnerrunner: Eliud Kipchoge, jeden z najlepszych maratończyków, waży ponoć 62 kg przy 182 cm wzrostu. Noah Ngeny, rekordzista świata na 1000 m - 68 kg przy 182 cm wzrostu. Obaj są Kenijczykami, a oni generalnie mają nieco inną antropometrię od typowego Polaka, m.in. dłuższe kończyny relatywnie do wzrostu. Można zatem spodziewać się, że Polak musiałby być nieco cięższy.

Sprinterzy natomiast są znacznie ciężsi i wyżsi, przykładowo Justin Gatlin - 185 cm/83
@runnerrunner: O jakich wynikach mówisz? Z wagą najważniejsze to dobrze się z nią czuć i ciężko jest cokolwiek podać, bo dla każdego jest inna granica, więc spróbuj dojść do tej wagi o której pisałeś i zobacz jak organizm reaguje.