Wpis z mikrobloga

#neuropa skoro twierdzicie, że każdy kto nie lubi UE to "ruski agent" bo "Putin chce zniszczenia UE" to jak wyjaśnicie to, że szef Komisji Europejskiej twierdzi, że UE musi się z Rosją dogadać, a Putin to jego przyjaciel?

Czemu ktoś o tak wysokim stanowisku w UE nazywa przyjacielem człowieka, który chce rzekomo zniszczenia UE?

A może Putin przejął już po kryjomu władzę w UE, skoro ma ponoć wszechmogących agentów?

Ciekaw jestem jak ustalicie teraz linię propagandową w odpowiedzi na cios z tak niespodziewanego miejsca.

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-juncker-europa-i-rosja-musza-sie-porozumiec-putin-to-moj-prz,nId,2575491

#4konserwy #bekazlewactwa #heheszki #c---------------a #rosja #putin #polityka
L.....i - #neuropa skoro twierdzicie, że każdy kto nie lubi UE to "ruski agent" bo "P...

źródło: comment_AB9n7EQDML8EmuPoCEvtnxG2almhgpT4.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwykłą dyplomacją".


@Lawrence_z_Arabii: Tu i tu to dyplomacja, tak samo tu i tu poruszyli się więcej niż milimetr( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypowiedzi załącze ewentualnie potem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś coś na wypoku było, ale ze strony ukraińskiego MONu


@Lawrence_z_Arabii: Między innymi o te. Na teraz mogę przytoczyć prostety pod ambasadą amerykańska związane z piskorskim.
  • Odpowiedz
Między innymi o te. Na teraz mogę przytoczyć prostety pod ambasadą amerykańska związane z piskorskim.


@CynicznyMarksista: Ukraiński MON nie jest nijak wiarygodniejszy niż MON rosyjski, zwłaszcza gdy prowadzą te kraje wojnę, na której zawsze pierwsza ginie prawda, jak mawiali starożytni.

A co do reszty, to ja jak najbardziej wierzę w to, że w Polsce działa rosyjska agentura, nie mniej jednak dowodów twardych nie ma na wskazanie konkretnych grup, a ci
  • Odpowiedz
Wybrali akurat skrajną prawicę( ͡° ͜ʖ ͡°), przynajmniej część prawdy tam musi być.


@CynicznyMarksista: Wcale nie dlatego, że skrajna prawica jest najczęściej antyukraińska i Ukraina ma interes w tym, żeby ją oczerniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zabawne też, że po pokazaniu przez Ukraińców rzekomych "niepodważalnych dowodów", nie było żadnych aresztowań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet sobie nie wyobrażasz
L.....i - > Wybrali akurat skrajną prawicę( ͡° ͜ʖ ͡°), przynajmniej część prawdy tam ...

źródło: comment_fZUn5LSLD2NQnIppP0YaBodTkNu6NM2p.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: mnie najbardziej śmieszy to, że w kontekście Rosji przeplatają się 2 typy wiadomości:
a) sankcje zniszczyły Rosję gospodarczo, Rosja upada, zacofanie społeczne, bieda, oligarchia, etc.
b) Rosja trzęsie światem, wpływała na wybory w USA/Francji/, wywołała Brexit
  • Odpowiedz