Wpis z mikrobloga

#neuropa skoro twierdzicie, że każdy kto nie lubi UE to "ruski agent" bo "Putin chce zniszczenia UE" to jak wyjaśnicie to, że szef Komisji Europejskiej twierdzi, że UE musi się z Rosją dogadać, a Putin to jego przyjaciel?

Czemu ktoś o tak wysokim stanowisku w UE nazywa przyjacielem człowieka, który chce rzekomo zniszczenia UE?

A może Putin przejął już po kryjomu władzę w UE, skoro ma ponoć wszechmogących agentów?

Ciekaw jestem jak ustalicie teraz linię propagandową w odpowiedzi na cios z tak niespodziewanego miejsca.

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-juncker-europa-i-rosja-musza-sie-porozumiec-putin-to-moj-prz,nId,2575491

#4konserwy #bekazlewactwa #heheszki ##!$%@? #rosja #putin #polityka
L.....i - #neuropa skoro twierdzicie, że każdy kto nie lubi UE to "ruski agent" bo "P...

źródło: comment_AB9n7EQDML8EmuPoCEvtnxG2almhgpT4.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UE realizuje Nord stream?


@GordonLameman3: Zezwala na to bez przeszkód, negując politykę solidarności energetycznej, domagając się przy tym solidarności w kwestii np. imigrantów.

No, kurde nieźle tam masz nasrane w tej pustej bani.


Typowe chamstwo typowego trolla z neuropy.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii
Zgoda na Nord stream to coś pasywnego, realizowanego w dodatku w interesie Niemiec, anie Rosji.
To dość proste do zrozumienia.

Trzeba tylko mieć nieco oleju w głowie i trochę wiedzy, niepochodzącej z filmów z żółtymi napisami na yt.
  • Odpowiedz
Sa tezami kremla? To na razie jedna notka prasowa, wypowiedziana przez jednego gościa za wiele to w polityce nie znaczy.


Ale już działania UE, a raczej ich brak wobec Rosji, oprócz ceł wymuszonych przez USA, świadczą wiele o podejściu UE do Rosji.

Na razie fakty są takie że Rosja wspiera skrajną prawicę która chce wyjścia.


Skrajną
  • Odpowiedz
Przecież piszę. Szkoda dyskutować. Niech typ czeka na powstanie super mocarstwa - trójmorza :D


@Parker_: XDDDD To jest pisanie o geopolityce? Przecież ty nic właściwie nie napisałeś. Choć w sumie pasuje, tego się właśnie po neuropie można spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgoda na Nord stream to coś pasywnego, realizowanego w dodatku w interesie Niemiec, anie Rosji.


@GordonLameman3: Handel surowcami między UE a Rosją jest w interesie zarówno Niemiec jak i Rosji. Nie wiem czemu kłamiesz w tak oczywisty sposób. Jak Nord Stream miałby być niekorzystny dla Rosji?

To dość proste do zrozumienia.


Skoro to takie proste to wytłumacz, bo jak na razie nic oprócz propagandowych frazesów nie napisałeś.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii
Nie piszę, że jest niekorzystny.
Pisze, że UE realizuje interes Niemiec, a nie Rosji.
Rosji przy okazji, bo tak wyszło, że to oni mają surowce.
Ale decyzja o Nord stream zapadła pod dyktando Niemiec, a nie Rosji. Czego jeszcze nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Ale już działania UE, a raczej ich brak wobec Rosji, oprócz ceł wymuszonych przez USA, świadczą wiele o podejściu UE do Rosji.


@Lawrence_z_Arabii: Lepiej rozmawiać z Rosją z pozycji siły którą respektują, niż jako mała polska, choć mnie, jako euroentuzjascie średnio się to podoba, globalna polityka wymaga poświęceń.

Skrajną lewicę też
  • Odpowiedz
Pisze, że UE realizuje interes Niemiec, a nie Rosji.

Rosji przy okazji, bo tak wyszło, że to oni mają surowce.


@GordonLameman3: Czyli Rosji też. Gdy Orban gra na Węgry i pomaga przy okazji Rosji, to jest "ruskim agentem" a Niemcy już nie są?
  • Odpowiedz
@ddrzazga: i #bekazkatoli
Oni nawet nie próbują zrozumieć czyichś racji, uszanować czyjegoś prawa do wolności religijnej czy miejsca na jego poglądy w debacie publicznej, tylko wyśmiać i odrzeć przeciwnika z godności, naśmiewając się z marginalnych spraw, celowo błędnie zinterpretowanych tez, lub fake - newsów nadmuchanych do absurdu.

Neuropek nigdy nie powie "przepraszam" gdy mu wykażesz błąd.

Totalitarystyczna propaganda.
  • Odpowiedz
Lepiej rozmawiać z Rosją z pozycji siły którą respektują, niż jako mała polska, choć mnie, jako euroentuzjascie średnio się to podoba, globalna polityka wymaga poświęceń.


@CynicznyMarksista: Tyle że trochę głupio nazywać każdego kto ruszy się o milimetr w stronę Rosji "ruskim agentem" a potem twierdzić, że jak UE robi to samo, to jest to wielka polityka.

Nie wydaje mi się by w Polsce coś
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o Orbana to on poruszył się o więcej niż milimetr. Mówimy o kimś jeszcze?


@CynicznyMarksista: Poproszę przykłady na te straszne prorosyjskie działania Orbana, skoro działania Junkera nazywa się tu "zwykłą dyplomacją".

W perspektywie długiej tak, w krótkiej teraz celuje głównie w skrajną prawicę, jak, a przed 89 celowała w skrajną
  • Odpowiedz
Zacytuj gdzie nazywam Orbana ruskie agentem, albo przestań kłamać i przeproś za insynuacje.


@GordonLameman3: Nie twierdziłem, że akurat ty nazywasz, tylko wskazałem narrację.
Twierdzisz więc, że ta narracja jest fałszywa i się z nią nie zgadzasz?
  • Odpowiedz