Wpis z mikrobloga

#alfieevans cześć z was tu jest chora nie mniej niż Alfie. Wpisy dla poklasku jaki to ja nie jestem ateista XD modlitwa mu nie pomogła XD, gdyby to wasze dziecko było chore, to probowalibyscie wszystkiego co się da by spróbować je utrzymać przy życiu. Nawet jakby wam wmawiali ze jest nieuleczalne to pewnie wydalibyście ostatni grosz. Mamy takie #!$%@? czasy gdzie nie możemy o niczym decydować. Wpierw czepiacie się ze nie można zrobić sobie aborcji na życzenie a teraz przeszkadza wam to ze rodzice chcą zabrać dziecko z jednego szpitala do drugiego który się zaoferował. Myśle ze duża cześć z was nie zrozumie tego dopóki sama nie będzie miała dzieci, ale jak mieć dzieci jak się jest jeszcze prawiczkiem xD
Ludzi bardziej obchodzi cierpienie zwierząt czy wycinka drzew niż ludzie.
  • 137
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Siotson:
Tylko żeby mówić o eutanazji to oprócz elementu "pod wpływem współczucia" musi być jeden najważniejszy - NA ŻYCZENIE CHOREGO

Jak jesteś podłączony do respiratora to raczej nie jesteś świadomy kolego.

Poza tym to pod pojęciem uporczywej terapii rozumie się całość działań medcycznych a nie tylko
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Gdyby moje dziecko było w tym stanie, chciałbym, żeby mogło odejść w spokoju i na pewno nie robiłbym szopki. Mam trzyletnią córkę, więc twój argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz
@paramedic44: Poza tym, co w przypadku gdy lekarz zdecyduje że woli uratować kolegę, więc jednemu pacjentowi wytnie zdrowe organy i powie że on musi umrzeć? Czy nikt nie może z tym nic zrobić, skoro tylko i wyłącznie lekarz decyduje o swoich pacjentach? Jeśli twoje dziecko byłoby chore i leżałoby w szpitalu to nie masz kompletnie nic do powiedzenia w kwestii jego zdrowia i życia? Oddajesz dziecko lekarzowi i róbta co
  • Odpowiedz
@Oskarek89 niby kto krytykował rodziców? #!$%@?, z resztą słusznie, jest społeczeństwo które stara się być mądrzejsze od specjalistów z latami doświadczenia, w dodatku wierząc że ktoś chce "zabić" randomowe dziecko kompletnie bez powodu.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ludzie akurat najmniej mają pretensji do rodziców. Tu chodzi o zachowanie turbodebilnego katolibanu polskiego, który zrobił z dramatu kolejną narodową szopkę. Ludzie przez takie akcje będą mieli coraz mniejsze zaufanie do lekarzy i zaraz się okaże że powstanie ruch, który sprzeciwia się odłączaniu od aparatur podtrzymujących życie, ludzi w stanie wegetatywnym. Będzie jak ze szczepieniami. Kolejny ruch ludzi niewykształconych sprzeciwiających się zdobyczom nauki, bo jej nie rozumieją. To jest
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Widzę, że płynnie przychodzisz ścieżkę rozwoju Seba - Mariusz - Janusz. Tylko patrzeć, aż zapuścisz wąs (bebech już masz) i założysz kamizelkę marki Bomber.

  • Odpowiedz