Wpis z mikrobloga

#alfieevans cześć z was tu jest chora nie mniej niż Alfie. Wpisy dla poklasku jaki to ja nie jestem ateista XD modlitwa mu nie pomogła XD, gdyby to wasze dziecko było chore, to probowalibyscie wszystkiego co się da by spróbować je utrzymać przy życiu. Nawet jakby wam wmawiali ze jest nieuleczalne to pewnie wydalibyście ostatni grosz. Mamy takie #!$%@? czasy gdzie nie możemy o niczym decydować. Wpierw czepiacie się ze nie można zrobić sobie aborcji na życzenie a teraz przeszkadza wam to ze rodzice chcą zabrać dziecko z jednego szpitala do drugiego który się zaoferował. Myśle ze duża cześć z was nie zrozumie tego dopóki sama nie będzie miała dzieci, ale jak mieć dzieci jak się jest jeszcze prawiczkiem xD
Ludzi bardziej obchodzi cierpienie zwierząt czy wycinka drzew niż ludzie.
  • 137
  • Odpowiedz
  • 4
nie czepialismy sie aborcji na zyczenie, tylko aborcji w razie chorego plodu, o niepelnosprawnych sie w tym kraju jak na razie nie dba
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Myślę, że nikt nie ma za złego niczego rodzicom tego dziecka - ich działania były zrozumiałe. Ale to, co odwaliło w tej sprawie społeczeństwo, to po prostu jakiś niewytłumaczalny dramat.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: O proszę, nie spodziewałem się, że napiszesz kiedyś coś na poważnie. #!$%@?ć ich prądem. Takie rzeczy wypisują ludzie którzy nie maja życia, rodziny i przyjaciół. Świat znają z internetu.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: a żebyś wiedział XD kiedyś podczas rozmów myśleliśmy co by było gdyby dziecko było chore. Teraz jak już widzisz to wszystko na usg, czujesz jak kopie, słyszysz bicie serca to by nie było tak łatwo
  • Odpowiedz
  • 25
@Oskarek89 No tak bo wszyscy którzy chcieli aborcji na życzenie teraz przeszkadza im zabranie dziecka do innego szpitala xD Jak widać psy mają prawo do godnej śmierci przez uśpienie a to dziecko najlepiej podtrzymywac w stanie agonalnym w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@Oskarek89:

Tak tylko lekarz ma działać w interesie pacjenta a nie widzimisię rodziców.
On ma wiedzę i nie podchodzi emocjonalnie.

Konsylium lekarzy specjalistów uznało, że transport do Włoch i zaproponowana przez nich opieka odniesie większe szkody dla pacjenta niż korzyści.

Na miejscu miał zapewnioną opiekę paliatywną.

W wielu przypadkach pacjentów leczonych na intensywnej terapii są po prostu momenty kiedy dalsze działania to przedłużanie procesu umierania i nie przynoszą żadnych korzyści dla
  • Odpowiedz
@Oskarek89: To teraz sobie wyobraz sytuacje, gdzie dzieciak przy opiece lekarzy jednak nie umiera a za jakis czas w pewnym stopniu by mu sie polepszylo. W jakim swietle to stawia sluzbe zdrowia w UK? To byla od poczatku do konca decyzja polityczna.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ostatnio tez dodałem wpis o tych komentarzach, niezłe #zalesie i szukanie atencji. Każdy chce pokazać jaki nie jest ateista i się tylko rozsądkiem kieruje xD spierdoxy mocno

Ps uprzedzając tez nie wierze, ale potrafię popatrzeć na coś z cudzej perspektywy
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Może po prostu nie chcieli go jeszcze dodatkowo męczyć? Nie jesteśmy specjalistami od bioetyki, więc zostawmy to może innym, bo to mądrowanie się każdego na ten temat jest po prostu #!$%@?ące. Tak uznali specjaliści i tyle - zostawiamy to. Poza tym pytanie, czy takie dziecko jak Alfie jest własnością rodziców.
  • Odpowiedz
@Gr3gor: Nie napisalem "wyzdrowiec", chodzilo o polepszenie stanu, wiadomo ze nie zostal by astronauta czy strazakiem, ale moze jego organizm by mogl funkcjonowac w takim stopniu, zeby po prostu sobie zyl.

Cudow nie ma, ale medycyna sie rozwija i cholernie dziwi mnie to, ze nie znajac choroby ani jej powodow skreslili malego zamiast badac temat.
  • Odpowiedz