Wpis z mikrobloga

Dziś dmuchałem w alkomat bo całą noc nie spałem (bezsenność mnie czasem dopada) i w pracy często ziewałem oraz dużo wody piłem więc "koleżanka" z działu obok zawiadomiła kogo trzeba, że jestem na kacu xD

#praca #bekazpodludzi
  • 52
  • Odpowiedz
@Gasquet Jedynymi podludzmi jak na razie to są tu komentujący, którzy namawiają do odegrania się oraz Ty. Miała podejrzenie, że przyszedłeś napity do pracy i bardzo dobrze, że zgłosiła. Skoro byłeś trzeźwy a to była tylko oznaka niewyspania to fałszywy alarm i nic się nie stało.
  • Odpowiedz
  • 314
@wiluxpl

Jedynymi podludzmi jak na razie to są tu komentujący, którzy namawiają do odegrania się oraz Ty. Miała podejrzenie, że przyszedłeś napity do pracy i bardzo dobrze, że zgłosiła. Skoro byłeś trzeźwy a to była tylko oznaka niewyspania to fałszywy alarm i nic się nie stało.


Taaa, bo spuchniete oczy, ziewanie, bladość i pragnienie wody to odrazu objaw chlania, a może tak idiotka by zapytała mnie najpierw jak się czuje, czy nic
  • Odpowiedz
@Gasquet: Po pierwsze, nie napisałeś jaką pełnisz funkcję, czym się zajmujesz. Może obsługujesz sprzęt, który jest w stanie zrobić krzywdę. Po drugie skoro poleciała do kierownictwa a kontrola nic nie wykazała to ona wyszła na przewrażliwioną a Ty jesteś czysty.

I nie uważam, że wystarczy być człowiekiem, bo co w przypadku jakby ktoś był pijany i po "upewnieniu się" byłaby kontrola. Wtedy takie zwierze już na 100% miałoby pewność kto to
  • Odpowiedz
  • 45
@wiluxpl

Mogła podejść i zapytać, a nie składać donos. Taka różnica.

Ty coś piłeś?

nie, całą noc nie spałem, jak masz obawy to możemy podejść i dmuchne


Koniec tematu i inby...wilk syty i owca cała
  • Odpowiedz