Wpis z mikrobloga

Dziś dmuchałem w alkomat bo całą noc nie spałem (bezsenność mnie czasem dopada) i w pracy często ziewałem oraz dużo wody piłem więc "koleżanka" z działu obok zawiadomiła kogo trzeba, że jestem na kacu xD

#praca #bekazpodludzi
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gasquet: Kazali Ci dmuchać w alkomat, bo było podejrzenie kaca? xD
No to niezłych masz współpracowników/przełożonych.
@mwmichal:

To jest korpo w liceum?

Skoro kazali dmuchać gościowi, bo może sobie popił dzień wcześniej to raczej korpo w gimanzjum.
  • Odpowiedz
@Gasquet obojetnie jaka funkcje sprawujesz. Po alkoholu mozesz stanowic zagrozenie w miejscu pracy. Rowniez dla siebie. Bedziesz miec wypadek, jakikolwiek, niewazne z czyjej winy. Masz promile to masz wine.
Pomijajac to, ze byles trzezwy. Ja nie mam z tym problemow: widze goscia wczorajszego/na kacu i mowie, ze albo wypieprza na chate albo dmuchamy.
  • Odpowiedz
korona księciu z głowy spadła bo dmuchnąć musiał? I jeszcze te gadki o odwecie... To jest korpo w liceum?

@mwmichal: No jakby do Ciebie panowie bagiecjanci przyjechali, bo ktoś „miał przeczucie” i musiałbyś dmuchać przed cała firma bo aferka to pewnie luzik. Normalna sytuacja XDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gasquet: nie ma. To, że podpisałeś nic nie znaczy. Tylko Cię informuje bo warto znać swoje prawa. Może nie dziś ale.pewnego dnia takie zachowanie może Coś zirytować.
  • Odpowiedz
@Gasquet krecisz malysza z niczego.
1.prawdopodobnie podpisujac unowe o prace podpisałes tez regulacje dotyczace alko w pracy, w tym mozliwosc sprawdzania cie w dowolnym momencie
2.jesli spelniles warunek powyzej to którykolwiek pracownik majacy podejrzenie , ze jestes nawalony ( kac oznacza ze nadal jestes pod wplywem alko) powinien to zasygnalizować przełożonemu. Ponieważ mozesz stanowic zagrozenie dla innych
3.laska ktora cie zglosila NIE MA OBOWIĄZKU ani sie ciebie pytac , ani sie
  • Odpowiedz
  • 0
@tomastomas1985 Tak? To się nazywa odpowiedzialność i szczerość do pracodawcy dzięki, której miałbym mniejsze problemu niżeli bym go okłamał i później by to wyszło.
  • Odpowiedz