Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko! W końcu można jeść śniadania w pięknym świetle na tarasie! Tylko trzeba się ciepło ubrać ale co tam ^^
Dzisiejsza propozycja śniadaniowa składa się ze:
-szpinaku
-jajek na półtwardo
-wysmażonego wędzonego boczku
-czerwonej cebuli
-pomidorków koktajlowych
- i nie bardzo widocznego ale jak najbardziej obecnego sosu majonezowego z curry

I tym co twierdzą że na Keto tylko karkówka zagryzana masłem spieszę donieść, że karkówkę to się smalcem zagryza, masło się je samo a warzywa jak już bardzo trzeba to odrobinę można ale jw. w towarzystwie przynajmniej boczku i majonezu. xD
#gotujzwykopem #keto #ziemniakizostaw
Pobierz
źródło: comment_hq8z6tKBZgGKXfL7UQZpou8uNyAENJCe.jpg
  • 40
@wkoloprzegrywy ile tej cebuli tu jest, 15g? Raczej mnie nie wyrzuci
@LaFlare e tam, przykro by było jakbyś nie miał nawet kanapeczek!
@nicari dziękuję, bardzo miło takie rzeczy słyszeć ()
@matra a spróbuje kiedyś, chociaż ostatnio awokado jem na okrągło tylko w formie guacamole, strasznie się na to zafixowałam, może czas to zmienić :)
@johnmorra przez chwile myślałam o lazurze ale z sosem mi nie
@chixi: nie dam, bo nie jestem keto ʕʔ łap: https://www.wykop.pl/wpis/31278499/to-nie-jest-najbardziej-apetyczne-zdjecie-jakie-ud/ ogólnie to pewnie coś na bazie dużej ilości jajek i mąki migdałowej dałoby radę, ale nie próbowałam. Tę uwielbiam, mimo że jednak lubi się lekko spękać przy składaniu na burrito, ostatnio często ją robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nicari: ej, ale Ty mówisz o produkcie, który coś sobą reprezentuje, a nie pierwszej
@BonusMPK miała być pasta ale się skończyła, czosnkowego nie chciałam i tak mi jakoś wpadło curry. Wydaje mi się ze moje jest bez cukru ale nie mam opakowania żeby zweryfikować.
@matra dzięki, spróbuję coś wykombinować
@elosiema Keto pieczywo w większości jest takie se a zwykle zakazane. Ale jeśli odżywiasz się normalnie to jak najbardziej!