Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1828
Znajoma z pracy jest w rocznym związku z facetem.


Kłócili się ciągle, o jakieś gówna. Głównie on bardzo dużo kombinował, a tu wyjście do znajomych, a tu do babci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego znajomy, a przyjaciel koleżanki powiedział jej, że nie było ich na piwie, mimo że jej chłopak się upierał że, byli. Zapaliło się jej światełko, i padły podejrzenia o zdrady.

Założyła fake konto na portalu randkowym i bingo! Znalazła go online, napisała do niego, gadka się kleiła, gdy ten przestał z nią pisać na FB, to wchodził na ten portal pisać z fakiem. Zaproponowała mu bolcowanie, a ten się zgodził xD

Umówili się w wyznaczonym miejscu na przystani. Ten pod pretekstem pojęcia do znajomego powiedział różowej że wychodzi. Ta wcześniej piła piwo z koleżanką w pobliskim barze.

Gdy stał, ona zaszła go od tyłu i z tekstem:
- No hej, przyjechałam na ruchanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? z mojego życia

Podobno mina kolesia była taka, jakby zesrał się w majty na rzadko xD

Nazywaliśmy ją idiotka, że wcześniej z nim zerwała i do niego wróciła, ale po tej akcji winy zostały jej odpuszczone i zyskała duże propsy w całej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #coolstory
Pobierz
źródło: comment_RFKrz2QKwSwydYCnrvewiNNtkuexkNk9.jpg
  • 29
@maciss: Dokładnie po ślubie to myślę, że można próbować o to walczyć ale po prostu w związku jeśli się nie układa i przynosi to tylko frustrację to po co