Wpis z mikrobloga

Szukam noclegu na 2 tyg od tej niedzieli w jakiejś nadmorskiej miejscowości dla 4 osób (w tym trójki dzieci, więc je po pół można liczyć). Nagła akcja, lekarz kazał uciec z dziecięciem nad morze z powodu silnego pylenia brzozy i mega alergii dziecięcia.
Ktoś coś wie? Ktoś coś poleca? Ktoś coś ma?
#morze #noclegi #koszalin #darlowo #ustka #gdynia #gdansk #pytanie #hotel #leba #wladyslawowo #wakacje #baltyk
  • 26
@wykopowa_ona: Obecna dostępność leków ułatwi przejście przez najgorszy okres pylenia. Jak będzie tragicznie kup maski przeciwpyłowe i okulary przeciwsłoneczne, to taka doraźna pomoc przy największym nasileniu alergenów. Jak masz pytania odnośnie alergii to mogę pomóc, co do noclegów to tak jak pisałem Gdynię aktualnie odradzam.
Współczuję przechodzenia przez uczulenia, u mnie zaczęło się to ok 6-7 roku życia i mając znajomych alergików wiem, że wygląda to dość podobnie.
@wykopowa_ona nie żartuj xD matko, sama? Jeju ją z dwulatkiem ledwo sobie radzę xD. Jak będziecie w samym Gdańsku, to mogę z synkiem was oprowadzić (chociaż sama mieszkam tu miesiąc xD), albo jakbyś potrzebowała pomocy daj znać :)
I trzymam kciuki ()