Wpis z mikrobloga

@littleblizz: Kamil Grosicki co by nie zrobił to będzie chłopakiem z dyskoteki w remizie, taka mentalność, styl bycia itd., i niech sobie nim będzie ile chce i kiedy chce, póki nie będzie to przeszkadzało mu dogrywać asyst do Lewego jak ta w meczu z Niemcami. Ten napój i ta reklama nie wywołuje we mnie żadnych emocji, ot, może dlatego że wyrosłem z gimbazy. A Lewandowski to jest w ogóle ewenement na
@kubelek_klasik: różnica jest taka, że Groskcki zarabia tyle w miesiąc, co Jóźwikowa nie za robi przez cały rok nawet gdyby zrobywała pierwsze miejsca na wszystkich mityngach na jakich się pojawi. Nie można winic Grosickiego, ludzie lubią piłkę, więc zarobki są takie a nie inne, ale nie dziwi fakt, że lekkoatleci dorabiają gdzie mogą. Nie dziwi też że piłkarze dorabiają gdzie mogą, dodatkowy pieniądz zawsze się przyda. Wiadomo, że jedni cenią sie
@herakliusz_atencjusz tak i pisze wiadomości z kory drzewa, a energię czerpię ze słońca.

A przede wszystkim wiedzę czerpię z książek i badań naukowych, polecam ten styl życia i polecam mieć swój mózg i czasami go użyć.

ELO ELO IGNORANCI JAK MNIE SLYCHAC???? XDDDDDDDDDDD