Wpis z mikrobloga

Chyba dopiero dziś dotarło do mnie, ze po sobotnim weselu kumpla niebieskiego będę na językach wszystkich Grażynek, które tam były xdddd
A więc jakoś ok 2 w nocy i zabawa w „krzesełka”, typowa zabawa weselna, na każdym jakim byłam to sie pojawiła. Ale zeby było śmieszniej to partnerki facetów wykonywały zadania i po wykonaniu go facet mógł zająć miejsce. No dobra zabawa sie zaczęła:
- partner może usiąść jak partnerka przyniesie mu napój jabłko mięta - szybko do stolika i gotowe
- kolejne zadanie to przynieść kluczyki do nie swojego samochodu - szybka akcja, kumpel daje kluczyki i niebieski juz siedzi
- partnerka ma przynieść 3 ciastka na talerzyku - tutaj tez szybko poszło bo stałam blisko stolika
- kawałek ręcznika papierowego z łazienki - tylko dwie z nas wpadły na pomysł, ze męski jest bliżej xdddd
- następnie 20 przysiadów
- przed ostatnia akcja to przyprowadzić na kolanach kogoś z kuchni- udało sie złapać kelnerkę i oto zostało ostatnie zadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc ostatnie zadanie brzmiało:
- PARTNER MOŻE USIĄŚĆ NA KRZESEŁKU W MOMENCIE GDY JEGO PARTNERKA BĘDZIE TRZYMAĆ W RECE 2 JAJA

I co mądra ja? Xddd
Widzę dziewczyna juz prawie w kuchni, wiec nie mam szans na wygrana, podlatuje do niebieskiego łapie go za krocze i krzyczę siadaj xddd

Tak wiec od tego wydarzenia siedzę i kisne jak tylko sobie przypomnę o całej akcji i o tym jak mama pana młodego aż sobie uklękła bo takiego ataku śmiechu dostała xD

A my wyszliśmy z wesela z flaszka wódki, której chyba nigdy nie wypije bo jest tak zajebistą pamiątka ()

#wesele #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #takbylo
  • 290
  • Odpowiedz
@stokrotka364: to, że coś mnie żenuje to nie znaczy, że obraza, nie przesadzajmy ;)
Sama bym wyszła w trakcie czegoś takiego na zewnątrz się przewietrzyć, chociaż chyba nie za bardzo znam osoby lubiące te zabawt, więc marna szansa, ze kiedykolwiek bede tego swiadkiem
  • Odpowiedz
@stokrotka364: mnie najbardziej bawi jak ludziom po alko włącza się chęć rywalizacji i muszą wygrać za wszelką cenę xD uczestniczyłam kiedyś z zabawie, gdzie podczas tańca wodzirej mówił np. dwie nogi i ręką na parkiecie i para nie rozłączając się musiała wytrzymać dopóki ktoś nie odpadnie. Na początku było bardzo łatwo, dwie nogi na parkiecie. Każda normalna para stanęła po prostu na jednej nodze, ale nie on, on nie mógł
  • Odpowiedz
@stokrotka364 Wykop najlepszy. Od zawsze zabawy i konkursy na polskich weselach byly moeszabe z błotem, odbierane jako wiesniackie i zenujace co jest zreszta prawda. Jechane jest pp grazynach, januszach, sebkach i karynach. Ale jak taka sama zenade #!$%@? mirabelka to tylko eee tam fajnie wyszlo, wyjmijcie kija z dupy. Wykop in a nutshell xD
  • Odpowiedz
@MasterOfChaos: to było wesele kumpla ze szkoły mojego niebieskiego, mieliśmy nie brać w tym udziału, ale podszedł i poprosił żebyśmy pobawili się, bo mało ludzi zostało, a jak byli to za bardzo wystawieni zeby sie bawić. Myśle, ze czasami potrzebny jest dystans do siebie i takiej zabawy ;)
  • Odpowiedz