Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, kończę niedługo studia licencjackie i do napisania 3 rozdziału potrzebne są mi wyniki z kwestionariusza ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego zwracam się do was z prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona dość prosta i nie powinna zająć więcej niż 10 min. Ankieta jest o transporcie publicznym, także myślę że każdy mniej lub więcej korzysta lub korzystał z transportu zbiorowego.
Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgvtGcTQ7D5bDfDhsd3e7CVoI0bhtz3joDjirfi5qQvsflQQ/viewform
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Dla większego zasięgu organizuję #rozdajo. Spośród plusujących wylosuję zwycięzcę i kupię mu dowolną grę na #steam do 50 zł. Zielonki też mogą brać udział, a co mi tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko żeby konto było utworzone sprzed dzisiejszego dnia. Losowanie jutro o 20 :)

#studbaza #ankieta
Marcines - Cześć wszystkim, kończę niedługo studia licencjackie i do napisania 3 rozd...

źródło: comment_ogjenZ7rExzwbWgakrYcSbnXx8aKH2TJ.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcines: słabo pomogę, bo z autobusu korzystam tylko jak auto w naprawie, inaczej bardzo malo co mnie przekona do zmiany środka transportu.
  • Odpowiedz
@Marcines: masz duży problem w ankiecie, który zaburzy ci wyniki. Wszystkie pytania co do Park&Ride nie dotyczą osób nie posiadających samochodu. toteż będziesz mieć sporo odpowiedzi "nie zgadzam się" bo osoby już jezdzacej tramwajem, nie przekona do tramwaju fakt, że moze zostawić gdzieś samochód którego nie ma.
  • Odpowiedz
@Naxster: Dlatego jest w skali ocena pośrodku "nie mam zdania", choć faktycznie masz rację, jest to pytanie które dotyczy tylko osób posiadających samochodów
  • Odpowiedz
@Marcines: tylko, ze ja mam zdanie. "czy ich budowa zachęci mnie do korzystania z transportu zbiorowego" -> nie, bo nie mam samochodu, więc mnie to nie interesuje.
Chyba, że tylko ja tak pomyślę, ale to wątpliwe.
  • Odpowiedz
@Naxster: na razie z odpowiedzi wynika, ze jednak wiekszosc dala wlasnie "nie mam zdania", ale rozumiem o co ci chodzi, tylko ze teraz juz troche pozno na zmiane pytania. Ewentualnie te pytanie usunę i nie będę go analizował, zobacze jeszcze, pogadam z promotorem, bo dawałem mu tą ankietę wcześniej i nie widział problemu.
  • Odpowiedz
@Marcines: zrobione.
Dałem że darmowy przejazd za okazaniem dowodu rejestracyjnego mnie zniechęci do korzystania z transportu, bo to oznacza więcej ludzi korzystających z transportu a w warszawie i tak ludzie ledwo się mieszczą w autobusach tramwajach czy metrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcines Mirku, pierwsze primo- wypełnione. Drugie primo - jakieś dwa lata temu robiłem projekt na dotacje unijna na zbiorkom z parkingami P&R oraz B&R. Robiłem wtedy jakieś badania na terenie kilku gmin (ankietowanie). Przypomnij mi później, to Ci poszukam ankiety lub chociaż wyników. Gdzieś to powinno w necie wisieć, bo też korzystałem z ankiet Google.
  • Odpowiedz