Wpis z mikrobloga

Powinni oszczędzić mu cierpienia. Brytyjscy lekarze podjęli takie decyzje na postawie wyników badań, a nie na podstawie empatii do chorego dziecka, bo wiedzieli już takich setki.
Dobrze robią, że głos ma wykwalifikowany personel a nie emocje rodziców.

Ale jak zawsze, wykopki specami we wszystkim.

I jeszcze piszą publicznie, że swoim dzieciom też by w ten sposób 'pomogli'.
  • Odpowiedz
@Strahl: jakoś mnie to nie dziwi. Pan Wojciech, podobnie jak Pan Janusz, ma dosyć wąską specjalizację a w pozostałych kwestiach jest niestety beznadziejnym oszołomem.
  • Odpowiedz
  • 36
@Gimbazjon303 niestety ludzie tacy jak ty są rakiem dzisiejszej medycyny, finansujecie szarlatanów którzy leczą masażami z kiszonej kapusty, i pestkami moreli.

Myślisz że całe angielskie gremium medyczne to reptilianie którzy się zamówili żeby odebrać życie temu chłopcu? Przecież wiadomo że chodzi o pieniądze i reklamę tego szpitala który zgodził się przyjąć tego dzieciaka do siebie. Bo kto za to zapłaci? Ile to będzie kosztować?

No właśnie, skończy się zbiórką na milionowe
  • Odpowiedz
Ale ja nie chcę zabrać dziecka do znachora TYLKO DO INNEGO SZPITALA


@Gimbazjon303: DO INNEGO SZPITALA KTÓRE RÓWNIEŻ NIE POSIADA LEKARSTWA NA BRAK MÓZGU WIĘC NIE BĘDZIE LECZYĆ DZIECKA tylko w dalszym ciągu po prostu utrzymywać go przy życiu. Bo również w tym włoskim katolickim szpitalu dziecko poddawane będzie uporczywej terapii która w żaden sposób nie polepszy jego stanu zdrowia. Czy sąd powinien móc tego zabronić? Nie wiem. Czy wentylowanie
  • Odpowiedz
@abcde: @trejn: @Batoney: ja jebe.... czy ten "katolicki szpital" (jak dla mnie to mógłby być muzułmański czy żydowski) jest pełnoprawnym szpitalem z lekarzami? TAK.
Więc czemu nie mogę tam przenieść dziecka?
Dalej nie łapiecie, nie chodzi o katolickość tego szpitala, stan dziecka itp. tylko o kwestie prawnego wyboru placówki medycznej.
  • Odpowiedz
@Gimbazjon303: Ale ten szpital będzie faktycznie leczyć to dziecko czy robić co w jego mocy żeby ciało za szybko nie zgniło?
Decyzja sądu jest taka sobie ale nie róbmy z nikogo morderców. Ktoś powinien usiąść z tymi rodzicami i na spokojnie im wytłumaczyć że to może się skończyć w tylko jeden sposób. A te ktolickie szpitale moim zdaniem postępują nieetycznie gdyż dają fałszywą nadzieję której nie ma. Szpitale są od
  • Odpowiedz
@abcde: nigdzie nie nazwałem nikogo mordercą a Cejrowskim gardzę. Nawet niewierzący jestem xD
Ja tylko zaznaczam, że działania brytyjskiego sądu to atak na wolność. Mam prawo przenieść dziecko do jakiego szpitala sobie życzę.
Tylko tyle i aż tyle. I z tego co mi wiadomo katolickie szpitale działają legalnie więc 'twoim zdaniem' niestety w merytorycznej dyskusji nie ma nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
Ja tylko zaznaczam, że działania brytyjskiego sądu to atak na wolność.


@Gimbazjon303: Ale czy poddawanie kogoś jakimś zabiegom medycznym które nic nie zmienią i podtrzymywanie na siłę przy "życiu" ciała z martwym umysłem nie jest atakiem na jego wolność? Oczywiście pytanie na które ciężko odpowiedzieć bo nikt nie będzie wiedział czy temu chłopcu się to podoba czy nie (chociaż raczej jest mu to obojętne w tej sytuacji) ale warto się
  • Odpowiedz