Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki wysyp 20 kilku latków w samochodach za kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych, typu tego co na obrazku?

Skąd je mają? Pewnie byli mili i uczynni, słuchali pani w szkole, pomagali starszym wnieść zakupy itp. Zapewne 90 procent ich posiadaczy urodziła się w biednej dysfunkcyjnej rodzinie z problemem alkoholowym i chorobami psychicznymi, ale wzięli się za siebie a nie jęczeli w internecie!
Wystarczy chcieć!

#przegryw #rozwojosobistyznormikami #heheszki
LajfIsBjutiful - Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki wysyp 20 kilku latków w samochodach ...

źródło: comment_0W8yAroheXwnrZoWZbvGbGfu4bAo2H4R.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Jako 25 latek kupiłem insignie, teraz po 3 latach zmieniam na jaguara xf, nikt mi nic nie dokladal do zakupu, wszystko wypracowane.
Wystarczy wyjechać za granicę i pracować...
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ja sie zaraz przymierzam po prawku do wyleasingowania samochodu 2-3k miesięcznie, znajomy (24 lata) ostatnio wyjechał nowiutką mazdą MX-5 bodaj, płaci 2200 netto + vat, 3 lata umowa. Z tego odlicza sobie vat, odlicza dochodowy...

Nie każdy zarabia 1300 miesięcznie w wieku 20 paru lat, niektórzy w wieku 19 już zaczynali kariere, a w wieku 20 paru maja już pod 5 lat doświadczenia.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ITT: ludzie masowo w wieku 20 lat, zaraz po skończeniu szkoły mają od razu dobrze prosperującą firmę i takie zarobki, żeby stać ich było na samochody po kilkadziesiąt tysięcy złotych bez odczucia tego w budżecie

kocham wykop XD
  • Odpowiedz
  • 2
@rzep Serio znasz kogoś kto połowę dochodu wydawałby na samochód. Ja, żeby więcej odłożyć do pracy jeżdżę pociągiem bo paliwo za drogie.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Mój znajomy prowadzi działalność i wyciąga niecałe 3.5k miesięcznie na rękę i ma zamiar wziąć auto w leasing z ratą 1.5k, bo stwierdził, że za 2k uda mu się przeżyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie to jest niepojęte wydawać prawie 50% wypłaty co miesiąc na samochód, ale może część tych lepszych aut jest właśnie tak finansowana.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: podstawowe pytanie - czy jeśli ktoś jedzie samochodem to musi oznaczać że należy do niego?
Powyższe gadki o dużych zarobkach w młodym wieku to fałsz. Najbardziej obrotni w wieku 25 wyciągają 4k miesięcznie, co jest za mało na samochód ponad 100k.
  • Odpowiedz
Serio znasz kogoś kto połowę dochodu wydawałby na samochód. Ja, żeby więcej odłożyć do pracy jeżdżę pociągiem bo paliwo za drogie.


@kam966: Mówimy o młodych ludziach bez żadnych wielkich odpowiedzialności. Może mają mieszkanie od rodziców, więc ich koszty ograniczają się do jedzenia i imprez. Resztę mogą przeznaczyć na głupoty jak auto.

Znam ludzi zarabiających parę razy mniej ode mnie i jeżdżącymi autami paru krotnie droższymi od mojego.
  • Odpowiedz