Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki wysyp 20 kilku latków w samochodach za kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych, typu tego co na obrazku?

Skąd je mają? Pewnie byli mili i uczynni, słuchali pani w szkole, pomagali starszym wnieść zakupy itp. Zapewne 90 procent ich posiadaczy urodziła się w biednej dysfunkcyjnej rodzinie z problemem alkoholowym i chorobami psychicznymi, ale wzięli się za siebie a nie jęczeli w internecie!
Wystarczy chcieć!

#przegryw #rozwojosobistyznormikami #heheszki
LajfIsBjutiful - Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki wysyp 20 kilku latków w samochodach ...

źródło: comment_0W8yAroheXwnrZoWZbvGbGfu4bAo2H4R.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Ptak_Omega: ogolnie majac ogarnieta rodzine i znajomych mieszkajacych w kilku krajach jest zyc o wiele latwiej niz tak jak ja mialem: w rodzinie wlasciwie nie mam nikogo kto robi cokolwiek innego niz praca u prywaciaza, wiec jak ja mam zrobic cokolwiek? cokolwiek sie zepsuje to szukac serwisu, transport to szukac bo w rodzinie nikt nic nie ma.

a ogarnieta rodzina ma jakichs biznesmenow, produkuja cos, dla ciebie sprzedadza taniej, a ze
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: wbrew pozorom praca fizyczna na 2 zmiany potrafi dać spore dochody, są młodzi to mają siłę i werwę, popracują 2-3 lata i mają. Samochody też są niekoniecznie nowe. Po prostu tylko tak wyglądają a w rzeczywistości mogą mieć nawet ponad 10 lat i kosztować do 30 tys zł. Niektóre modele nawet wtedy potrafią świetnie wyglądać jak się o nie dba.
  • Odpowiedz
wbrew pozorom praca fizyczna na 2 zmiany potrafi dać spore dochody, są młodzi to mają siłę i werwę, popracują 2-3 lata i mają.


@rbk17: 95% ludzi co robią w takich pracach fizycznych nie potrafi odkładać kasy. Wszystko przejebią ¯\_(ツ)_/¯ Bo kto kupuje takie zajechane audi/bmw jak nie zwykłe sebixy... Prędzej jakieś nielegalne biznesy prowadzą niż z uczciwej pracy zarobili.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: mam co prawda salon za 75 a nie za kilkaset ale rate mam poniżej tysiąca. Więc jak ktoś ma powyżej średniej krajowej i nie wydaje na #!$%@? to może sobie takie kupić. A w korpo zarobić tyle to nie jest jakiś straszny wyczyn. Nowy samochód to już dawno nie jest wyznacznik bogactwa. Dużo mądrzej byłoby inwestować np w nieruchomości i jeździć autobusem, ale wygrywa wygoda.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: No tak bo coś w życiu można osiągnąć tylko po 40, młodzi ludzie nie zakładają firm i nie zarabiają dobrze, każdy jest #!$%@? kasjerem w osiedlowym sklepie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz