Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki wysyp 20 kilku latków w samochodach za kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy złotych, typu tego co na obrazku?

Skąd je mają? Pewnie byli mili i uczynni, słuchali pani w szkole, pomagali starszym wnieść zakupy itp. Zapewne 90 procent ich posiadaczy urodziła się w biednej dysfunkcyjnej rodzinie z problemem alkoholowym i chorobami psychicznymi, ale wzięli się za siebie a nie jęczeli w internecie!
Wystarczy chcieć!

#przegryw #rozwojosobistyznormikami #heheszki
LajfIsBjutiful - Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki wysyp 20 kilku latków w samochodach ...

źródło: comment_0W8yAroheXwnrZoWZbvGbGfu4bAo2H4R.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Raty na poziomie 2.5k-3k netto praktycznie nie odczuwasz na budżecie


@borjaki: dla jednych takie pieniądze to majątek, dla innych 15k miesięcznie to jak splunąć. Chodzi o to że takie podejście jak reprezentujesz to domena ludzi ubogich, z wygórowanym ego, dopiero aspirujących do bycia bogatych (co się nigdy nie spełnia). W środowisku naprawdę zaradnych ludzi nie szanuje się tego typu ludzi jak ty. Także tego.

@damianooo5 ojej bardzo mnie boli komentarz od
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Nie znam nikogo kto by takim jeździł w wkieku okolo 20 lat, o ile nie jeździ regularnie za granice. Np. Somsiad, ktory nawet średniej szkoły nie skończył ,tylko pojechał do Francji. Dzisiaj w wieku 24lat jeździ fajnym autem
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Jest przecież trochę branż gdzie młodzi, świeżo po studiach mogą bardzo dobrze zarabiać - patrz np. to sławne IT, mając 26-27 lat już mogą mieć ~ 5 lat doświadcznia i w granicach 10k na rękę po podatkach. Wystarczy się trochę rozejrzeć, nie każdy młody nie ma umiejętności i dorabia sobie w McDonald's czy innym Rossmanie.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: LVL 25 here, pochode z normalnej rodziny, na bogato nie bylo, jednak biedy tez nie klepalismy, mialem nawet przepisane na siebie pol domu, ktore ojciec mi ostatecznie #!$%@? rozstajac sie z mama.

3 lata temu zaczalem pracowac w transporcie, kilka tysiecy dlugow u znajomych, totalny brak oszczednosci. Najpierw staz z urzedu, potem spedytor, rok temu zaproponowali mi przeniesienie do niemieckiego oddzialu, teraz zarzadzam flota.

Jestem dobry w tym co robie,
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Zostałem zaproszony do salonu BMW na jazdę próbną 430i. Jechał ze mną pracownik BMW. Miał z 24-26 lat. Porozmawiałem z nim na temat tego BMW. Przy okazji okazało się, że on jeździ nowym M2! Rodzice jego mają firmę i wzięli auto w leasing. On pracuje w BMW na ratę i utrzymanie tego auta. Tak to wygląda :) W sumie nie ma nic w tym złego jeżeli ktoś tym się nie
  • Odpowiedz
moi rodzice nie są jacyś zamożni (wiejska klasa średnia raczej), ale pomimo tego jest mi o wiele łatwiej żyć mając ich przy sobie, niż gdyby ich nie było. tata naprawi auto i coś ogarnie zawsze, mama pit rozliczy i jedzonko da i tak się powoli żyje. nie wyobrażam sobie żyć bez rodziny xD
  • Odpowiedz
a muszą miec naklejkę swojej firmy na aucie? Np. Januszex


@account_deleted: Nie bardzo rozumiem, czego chcesz się dowiedzieć zadając to pytanie. Generalnie, dostają auto z salonu, takie jak każda inna osoba kupująca nowe auto.
  • Odpowiedz
@rzep: Dokładnie osoba ok. 20 roku życia, zwłaszcza jak mieszka z rodzicami ma znacznie mnie wydatków niż osba, która np. musi utrzymać rodzinę. Więc dlatego młodszej osobie czasem jest łatwiej uzbierać na jakiś fajny samochód, mimo znacznie mniejszych zarobków.
  • Odpowiedz