Wpis z mikrobloga

Witam ponownie. Dziś odpadaja Wiejskie Ziemniaczki, które zajmują 3. miejsce w chipsowej wykreślance. Tuż za Wiejskimi Ziemniaczkami były Pringlesy, które miały tylko o kilkadziesiąt głosów mniej.
I tak dobrnęliśmy do finału! Oczywiście głosujesz na gorszą markę chipsów! A jeśli chcesz być jutro wołany - kliknij w plusa. Możesz również zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz
źródło: comment_W6dYSDxQ9wyrKUUYplfSGT5qWv66virX.jpg

Zagłosuj na gorszą markę chipsów!

  • Lay's 35.7% (1381)
  • Pringles 64.3% (2486)

Oddanych głosów: 3867

  • 60
@oba-manigger: ale mnie denerwują fanatycy "DOBRE BO DROGIE A WAS NIE STAĆ" pringlesy są mniej smaczne od wiejskich ziemniaczków, bez względu na cene, rzeczywiście komuś te 4zł różnicy zrujnuje budżet domowy bogacze, fanatycy #!$%@? droższych czipsów bo są droższe. Ten wynik to skandal. Jakby maślane wiejskie ziemniaczki kosztowały 12zł za paczke to też bym kupował #takaprawda
@oba-manigger: Już #!$%@?ąc od tej ankiety, to poprzednią dowiodłeś że obecna formuła ankiet jest absolutnie bezużyteczna. Nie możesz kazać głosować ludziom na najgorsze pozycje bo będą na siebie wrzeszczeli i wyrzucali najbardziej popularne marki bo ich po prostu nie lubią, a te najmniej znane zawsze będą wygrywały.
Apeluję do ciebie byś następnym razem kazał ludziom głosować na ich ulubione rzeczy, chyba że podoba ci się patrzenie jak te małpy obrzucają się
@Primbledon: Już to pisałem. Głosowanie na najlepszy od razu eliminuje ten dreszczyk emocji. Od razu wiadomo (lub prawie wiadomo) kto wygra. To, że ma problem, że jego chipsy czy piwo nie wygrało, nie mój problem. Jeden będzie wolał VIP-a z Biedry za 1,79, drugiemu będzie smakować Zywiec Porter czy tez Saison za ok 4 zł
@oba-manigger: ale co ci z dreszczyku jak ankiety to jeden wielki burdel, zobacz sobie jeszcze raz jak potoczyła się ankieta z telefonami i wyciągnij wnioski. Wykop to nie jest na tyle dojrzała społeczność by móc sobie pozwolić na obiektywny wybór!
W twoich ankietach nie odpadają produkty o najniższej jakości tylko produkty o najbardziej zakompleksionej grupie przeciwników.
@Primbledon: Wiem, że przy takich głosowaniach gdzie jest coś takiego jak iPhone vs Samsung, Huawei, LG, HTC to 50% to troll głosy, bo hehe, wyjebmy iPhone bo to gówno.
Ale będę to robić "głosując na najgorszy produkt etc" gdyż ma to być wykreślanka, a nie głosowanie na najlepszą rzecz/jedzenie/telefon etc.
@oba-manigger: Możesz zrobić wykreślankę ze słonymi przekąskami (no może nie teraz żeby nie było monotonnie), tzn. cipsy, chrupsy, prażynki, paluszki, cipsy, które nie są cipsami ale je przypominają w stylu pringelsów, orzeszki, naczosy i co tam jeszcze może być xD