Wpis z mikrobloga

@PawelLegowski: XD

Wyciag z mojego konta to moje prywatne pieniadza a nie pieniadze publiczne za ktore funkcjonuja partie.

Jezeli Twoim jedynym argumentem jest whataboutism w wykonaniu typowo spod moskwy i proba zmiany tematu na PO to nie jest najlepiej wsrod fanow korwina. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@ZjadamKurczaki: Przecież dobrze wiesz, że nie chodziło mi o prywatne konto... Celowo użyłeś tego, że nie w pełni dokładnie się wypowiedziałem, aby przekręcić sens wypowiedzi i ją podważyć... W których pracujesz mediach? TVN?
  • Odpowiedz
@ZjadamKurczaki: Przecież dobrze wiesz, że nie chodziło mi o prywatne konto... Celowo użyłeś tego, że nie w pełni dokładnie się wypowiedziałem, aby przekręcić sens wypowiedzi i ją podważyć... Wstyd


@PawelLegowski: i to są Twoje argumenty? Nie odniosles sie mertytorycznie do mojej wypowiedzi.

To co zrobiles nazywa się „świętym oburzeniem”, polecam przeczytac „Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporow” A. Schopenhauera, tam jest opisany Twoj zabieg - uzywa sie go w
  • Odpowiedz
@ZjadamKurczaki: Do tego hipokryta z Ciebie, to musi być TVN :P Przecież to Ty zacząłeś szukać argumentów na kanwie języka polskiego :D Ja osobiście mam w d... kogoś kto nie ma wpływu na moje życie, ale tych co go mają to prześwietliłbym do kości.
Sam wpis @Watchdog_Polska to jest typowa zasłona dymna. Zobacz, że autor nawet słowem nie wspomniał o tym, że żadna z partii będących w sejmie nie
  • Odpowiedz
Dożywotnia beka z tej partii. Jak jeszcze byłem korwinistą i członkiem KNP, to skarbnik pisał do wszystkich z pytaniem, czy zapłacili wszystkie skladki xD i tacy ludzie chcieliby przejąć stery w państwie. ))¯(ツ)


@lukasz-matelski: Co? xD Nie wiem w jakich latach, ale obecnie Wolność ma rewelacyjny system informatyczny. Ten sam (lub jego wcześniejsza wersja) był chyba wcześniej, więc takie pytanie to było raczej na zasadzie przypomnienia, a nie
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: W piśmie jest, że NIE MOGĄ udostępnić takich wyciągów zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami. Nie wiem czy inni odpisali to samo, ale uzasadnienie wygląda na całkiem sensowne. Też mnie ciekawi jak sprawa się rozwinie.
  • Odpowiedz
Zajebiści wolnorynkowcy xd Czy wolny rynek właśnie nie opiera się na dostępie do informacji dla konsumenta itp


@Reepo: co #!$%@?? Czyli na TWOIM wolnym rynku taka coca-cola czy kfc powinny ujawnić wszystkie swoje receptury xD

nie wiem co bardziej przeraża twoja głupota czy te ponad 200 plusów
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Kilka komentarzy wyżej piszemy, że nie wszyscy odpisali tak samo. A według nas zgodnie z obowiązującym prawem (Konstytucja, ustawa o dostępie do informacji publicznej) MUSZĄ udostępnić te informacje, podrzucimy Ci nasza skargę do sądu to sobie porównasz stanowiska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale jeżeli wy zakładacie że w przypadku ewentualnego finansowania partii przez obce państwa zobaczycie takie kwiatki na wyciągu z rachunku bankowego to pozdrawiam :) " 100000zł - MSZ Rosji"
  • Odpowiedz