Wpis z mikrobloga

@Reepo: No właśnie wolny rynek na tym nie polega na udostępnienaniu wszystkim informacji. To jest obowiązek publicznoprawny nie mający z prawem prywatnym żadnego związku.
  • Odpowiedz
Zajebiści wolnorynkowcy xd Czy wolny rynek właśnie nie opiera się na dostępie do informacji dla konsumenta itp itd?


@Reepo: @Watchdog_Polska Oczywiście, że się opiera, ale gdzie tu masz konsumenta itp itd?
Poza tym bycie wolnościowcem polega na tym, że robisz co chcesz, ale zgodnie z prawem. Więc tutaj @januszkorwiinmikke odmówił zgodnie z prawem.
( @oleeeck wołam bo plusowałeś ;)).
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: ZAMKNIJCIE MORDY LEWAKI ! A macie dowód, że pan Janusz wiedział o obowiązującym prawie? Nie ma takiego dowodu. Niszczycie polską prawicę i polskich wolnościowców i w Wolnej i Bogatej Polsce sprzedawalibyście paróweczki w Sztumie. Czołem Agaty Banasik Wielkiej Polsce!
  • Odpowiedz
@SharpEdges: organizacja bioraca od kazdego kto chce dac im kase a bardzo chetnie ssaca z rury sorosza. niby walcza o transparentnosc i dostep do jawnej informacji publlicznej ale zaloze sie o worek cebuli ze @Watchdog_Polska nie sproboja sie nigdy dobrac do dupy czerwonym jak partie lewicowe albo chociaz takim krzykaczom jak piotr ikonowicz ze swoimi szemranymi interesikami...
  • Odpowiedz
@tomjar: To ciekawe, o partyjnych przekrętach słyszy się nagminnie, a o dziwo o takiej organizacji jak ta słyszę po raz pierwszy. Swoją drogą zajrzałem do raportów jak partie wydają nasze pieniądze z subwencji i sobie tak uświadomiłem, że pierwsze co trzeba zrobić to skończyć to rozdawnictwo jak najszybciej. Te partyjki są pozadłużane i odcięcie dopływu publicznej kasy mogłoby dość znacznie utrudnić życie tym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz