Wpis z mikrobloga

@Watchdog_Polska: widzę że ktoś wrzucił skan wszystkich transakcji aby nie dało się szybko wyszukać poszczególnych. W sumie jakby udostępnili to tekstem ciągłym bez spacji to także by spełnili wymóg udostępnienia informacji.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Jako zwolennik Partii Wolność (bo w programie mają dużo istotnych dla mnie rzeczy) wielkie dzięki za to zapytanie! Do sądu z nimi, jak łajzy nie chcą odpowiadać na co wydają publiczne pieniądze przy jednoczesnym postulowaniu państwa minimum.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Drogie Watchdogs - tak swoją drogą mam pytanie. Kto wam wymyślił reklamę radiową? Pytam, bo darzę Was dużą sympatią i szacunkiem za to co robicie ale bardziej #!$%@?ącej reklamy obecnie w eterze nie ma. Nawet suchość pochwy jest bardziej strawna... Sądzę, że niestety ta kampania przyniesie efekt odwrotny od zamierzonego. Autentycznie, kilkukrotnie zmieniłem stację na waszej reklamie bo tego nie da się słuchać...
  • Odpowiedz
Nie, wolny rynek opiera się na możliwości konsumenta do wybory firmy, i wolności firmy do dysponowania swoją własnością, także informacją, i danymi na swój temat, jedna może udostępniać swoje informacje publiczne, a inna nie. #!$%@? się znasz a wykopowe downy ci klaszczą, klasyk


@Rekordnaklate110: wolny rynek to model teoretyczny który zakłada że każdy uczestnik rynku posiada pełną informację na temat wszystkich oferowanych towarów
  • Odpowiedz
@immortall: Od tematów, które wymieniasz są inne organizacje. Ty też możesz się nad nimi pochylić. My zajmujemy się dostępem do informacji publicznej. I rzeczywiście czasem dajemy sobie podsunąć jakiś temat. Nie trzeba być naszym sponsorem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie pytaliśmy, @rysiupanda, czy do nich należy gdy zapytał, czy wysłaliśmy wniosek do partii Wolność.
  • Odpowiedz