Wpis z mikrobloga

@kejterr wygląda trochę jakby wodorosty jej z piczy wisiały, albo ośmiorniczka szukała ciepłego schronienia, ale niezaprzeczalnie sralnik taki ze bym się w-----l na tych schodach i sobie ten głupi ryj rozbił. Ps. Nie tylko ty robiłeś foty zanim było to modne. Ja to robię od kiedy aparaty zyskały rozdzielczość 5mpix
  • Odpowiedz
@Wloczykij13 najlepsze jest to, że robi to większość facetów od dawien dawna, ale dopiero jak zrobiłem dym ma wykopie to nagle ludzie się obudzili, że o boże ale jak to, jak tak można, kto tak robi, świnia tylko tak robi, creep, zboook, zwyyrool, o nie już nigdy nie wyjdę z domu żeby nikt nie zrobił mi zdjęcia! Co za matoly xD
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: k---a o patrzenie chodzi. A ty jak mongoł słyszysz o celowości to juz myślisz, że sobie wskoczysz w spieranie się z potencjalnym gwałcicielem. Nie rób ze mnie i z siebie debila.

Jak rozbiorę koszulkę i pójdę do urzędu to się będą patrzyli, jak rozbiorę koszulkę w restauracji to się będą patrzyli, jak pokażę pół d--y to też będą. Nie jest na plaży i dobrze wie co ubrała.
  • Odpowiedz