Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

863

Kanał Zero zdecydowanie za bardzo kocha Elona Muska

Na Kanale Zero ukazał się fatalny "film dokumentalny" o Elonie Musku - jednostronny, pełen przemilczeń oraz patosu i z fatalnie dobranymi "ekspertami"

Nazwex
Nazwex
z
youtube.com
dodany: 04.03.2025, 16:39:57
  • #
    polska
  • #
    kanalzero
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    neuropa
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Znalezisko o tym dokumencie
konto usunięte
z wykop.pl
  • 18
60 błędów i absurdów w "dokumencie" ELON (Kanał Zero)
UsmiechnietaPolska
z youtube.com
  • 18

Komentarze (204)

najlepsze

UsmiechnietaPolska
UsmiechnietaPolska
04.03.2025, 17:25:59 via Wykop
  • 232
Kanał Zero to miała być nowa jakość i zaoranie tradycyjnych mediów, a wyszła pisowsko-prawacka tuba propagandowa. Wcale mnie nie dziwi że ssą pałkę Muskowi, chociaż jak nagrywali ten film to chyba nie do końca jeszcze sobie zdawali sprawę jakiego gnoju narobi ketaminiarz.
UsmiechnietaPolska - Kanał Zero to miała być nowa jakość i zaoranie tradycyjnych medi...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

amelinowa
amelinowa
amelinowa
04.03.2025, 21:54:59 via Wykop
  • 40
@UsmiechnietaPolska:

Kanał Zero to miała być nowa jakość i zaoranie tradycyjnych mediów, a wyszła pisowsko-prawacka tuba propagandowa.


Aha czyli twierdzisz, że ten rzezimieszek, który ganiał pisowców pod TVP jest PiSowcem? ..No bo skoro cały kanał to jest "pisowsko-prawacka tuba" siłą rzeczy zatrudnia samych pisowców
amelinowa - @UsmiechnietaPolska: 
Kanał Zero to miała być nowa jakość i zaoranie trad...

źródło: dd

Pobierz
  • Odpowiedz
misiukosta
misiukosta
misiukosta
05.03.2025, 08:01:49 via Wykop
  • 8
@UsmiechnietaPolska: Sorosa se wykopcie
  • Odpowiedz
JaredXxX
JaredXxX
04.03.2025, 19:52:05 via Wykop
  • 125
To ktoś uważa ten kanał za rzetelne źródło informacji? Przecież tam nie ma żadnych dobrych dziennikarzy, również sportowych, a politycznie same rowolizy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

najmocniejszy
najmocniejszy
04.03.2025, 20:34:37 via Android
  • 26
@hrabia_ponimirski nie to co Republika
  • Odpowiedz
UsmiechnietaPolska
UsmiechnietaPolska
04.03.2025, 20:34:51 via Wykop
  • 25
@JaredXxX:

To ktoś uważa ten kanał za rzetelne źródło informacji?


No jakieś pół wykopu pewnie xD Zobacz jak się rzucili do zakopywania tego znaleziska.
  • Odpowiedz
AppleDash
AppleDash
04.03.2025, 20:50:05 via Android
  • 52
Kanał zero to taki pisuarowy ściek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sekumbomoboko
Sekumbomoboko
Sekumbomoboko
05.03.2025, 01:57:58 via Wykop
  • -1
Kanał zero to taki pisuarowy ściek


@AppleDash: Ale jak to? Eksperci Fundacji Batorego, dziennikarze znani z "propisowskiego" TVN już nie spełniają postępowych standardów neuropy?
Sekumbomoboko - >Kanał zero to taki pisuarowy ściek

@AppleDash: Ale jak to? Eksperci...

źródło: proxy-image

Pobierz
  • Odpowiedz
haison-delore
haison-delore
05.03.2025, 19:42:40 via Wykop
  • 1
@AppleDash: nazwa pasuje do kanału
  • Odpowiedz
MagicznyLolek
MagicznyLolek
MagicznyLolek
04.03.2025, 20:48:29 via Wykop
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tubkas12
tubkas12
04.03.2025, 21:23:39 via Wykop
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Clermont
Clermont
04.03.2025, 22:29:36 via Wykop
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
genburson
genburson
04.03.2025, 17:36:53 via Android
  • 38
Ekipa MAGA na wykopie.
genburson - Ekipa MAGA na wykopie.

źródło: temp_file2965134214135439851

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yolantarutowicz
yolantarutowicz
04.03.2025, 20:53:59 via Wykop
  • 24
@genburson

Prawacki clown world ¯\(ツ)/¯
yolantarutowicz - @genburson

Prawacki clown world ¯\(ツ)/¯

źródło: donald-trump-circus

Pobierz
  • Odpowiedz
refflux
refflux
05.03.2025, 11:20:33 via Wykop
  • 2
@genburson: nie.
  • Odpowiedz
t.....o
t.....o
konto usunięte 04.03.2025, 20:43:01 via Wykop
  • 30
ja kocham jak dla wypranych główek absolutnie wszystko jest prawacko pisowskie. lewaki kochane, pis to też lewica, tylko wy w waszej nienawisci do wszystkiego jesteście nastawieni na to że to wasi wrogowie najwięksi. rzygać się chce tym jakie głupie jest społeczeństwo

dlatego popis dzieli i rządzi od kilkudziesięciu lat, układ idealny
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Frater
Frater
04.03.2025, 21:01:12 via Wykop
  • 40
@twujtatato: Wiadomo, że każdy na lewo od krula to lewak.
  • Odpowiedz
t.....o
t.....o
konto usunięte 05.03.2025, 09:11:49 via Wykop
  • 4
@olddev: bo tak jest. lewica z kościółkiem, a po to lewica bez kościółka. i polactwu sie styki we łbie palą od wzajemnego ujadania jeden na drugiego, a układ rzadzi
  • Odpowiedz
Qba_123
Qba_123
Qba_123
04.03.2025, 21:30:28 via Wykop
  • 22
Na Kanale Zero ukazał się fatalny "film dokumentalny" o Elonie Musku - jednostronny, pełen przemilczeń oraz patosu i z fatalnie dobranymi "ekspertami"


Polecam obejrzeć film o Wiśniewskim i skazaniu go za kręcenie przy kredycie. Tam to dopiero jest robiona kurtyzana z logiki i prawa. Nieźle wybielali Michałka, który chyba jest dobrym kumplem Stanowskiego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majk3l
majk3l
04.03.2025, 21:38:47 via Wykop
  • 11
@Qba_123: ależ on nie wiedział. Panie redakturze, dawali dokumenta, ja podpisywał.
  • Odpowiedz
tubkas12
tubkas12
04.03.2025, 21:54:15 via Wykop
  • 12
@Qba_123: po prostu kanał zero jest nierzetelny, zresztą jak to jeszcze oglądałem to większość filmów to typowa raczej blogowa publicystyka i to nieważne o jakim temacie mówimy. płytkie lizanie po tematach bez głębokiego researchu
  • Odpowiedz
Am61
Am61
Am61
04.03.2025, 20:39:51 via Wykop
  • 17
Kanał Zero nie kocha nic i nikogo poza pieniążkami. Wielokrotnie to udowodnił publikując materiały i mieszając się w pewne polityczne sprawy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Am61
Am61
Am61
05.03.2025, 17:54:13 via Wykop
  • 1
@Blaskun: ale jakie nasze media? Ja nie opowiadam się za żadną stroną i tym bardziej razi mnie jak takie portale jak Kanał Zero działają.
  • Odpowiedz
h225m
h225m
h225m
05.03.2025, 20:02:13 via Android
  • 1
@green3d za to pracował za te z Orlenu i azotów
  • Odpowiedz
krzywy_odcinek
krzywy_odcinek
05.03.2025, 11:26:18 via Wykop
  • 8
Takiego wazeliniarstwa to dawno nie widziałem. Miałem wrażenie, że po słowach, kiedy autorzy spuszczali się nad tym że Elonik zalał kilka szarych myszek nie dla anonka i miał z nimi 13 bąbelków, jakby to było jakieś niesamowite osiągnięcie, sami do niego zaraz pojadą i poklepią po kutasie za dobrze wykonane zadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
krzywy_odcinek - Takiego wazeliniarstwa to dawno nie widziałem. Miałem wrażenie, że p...

źródło: 9mbnyo

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mietowy_
Mietowy_
04.03.2025, 23:17:08 via Android
  • 8
Z czasem zauważyłem, że ten kanał manipuluję informacjami cały czas lub jest miejscem "ringu" i mieszania gości z błotem dla mazurka lub stanowskiego.
Największy niesmak pozostał po live z tym facetem od wykrywania nieścisłości przepływu pieniędzy w WOŚP, dałem sobie spokój z tym kanałem, bo gdzieś ta kropla goryczy przelała czarę.
Żenujące to było jak potraktowali chłopa. mazurek ego wywalone w kosmos.
Kanał zero miał potencjał, niestety ego prowadzących wygrało i przyćmiło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krokodylmax
krokodylmax
05.03.2025, 08:54:54 via Android
  • 0
@Mietowy_ stanowski zamiast siebie powinni zatrudnić Jaruzelską...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3272
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
3048
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2518
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2541
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2380
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking